Deloglasnik - Administrator v logistiki (m/ž) - Logatec - Manpower d.o.o.
Pošlji prijatelju

Administrator v logistiki (m/ž)

Logatec

Rok za prijavo:

  • Manpower d.o.o.
  • Naslov: Vodovodna cesta 101, 1000 Ljubljana

Mednarodno družinsko podjetje, ki nudi popolno avtomobilsko logistiko v svoje vrste vabi:

Opis delovnega mesta:

  • Skrb za vsa administrativna dela s področja transporta
  • Komunikacija z vozniki kamionov
  • Priprava vhodnih in izhodnih faktur
  • Vnos podatkov v interni sistem
  • Skrb za ažuren pretok informacij
  • Reševanje zapletov v primeru le-teh

Pričakujemo:

  • Vsaj V. stopnja ustrezne smeri izobrazbe,
  • Znanja iz področja financ,
  • Osnovno računalniško znanje (MS Office),
  • Aktivno znanje angleškega, srbskega in hrvaškega jezika, prednost predstavlja tudi znanje nemščine
  • Iznajdljivost, dinamičnost in sposobnost delati pod stresom
  • Prednost predstavlja poznavanje dela s tahografi
  • Izkušnje iz področja administracije in transporta so zaželene, niso pa pogoj za zasedbo delovnega mesta

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas, s 3-mesečno poskusno dobo
  • Možnost občasnega dela od doma
  • Neomejen dostop do sadja v pisarni
  • Možnost napredovanja

Prijavite se preko povezave za prijavo, najkasneje do 27.11.2022.

Za več informacij pokličite 040 487 553.

Več informacij na www.manpower.si

Prijavite se na oglas
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Administrativni poklici zneski 1,477.14 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me