Deloglasnik - Osebni asistent za gibalno ovirano osebo (m/ž) - Ljubljana - Grosuplje - DRUŠTVO SVELIPA
Pošlji prijatelju

Osebni asistent za gibalno ovirano osebo (m/ž)

Ljubljana - Grosuplje

Rok za prijavo:

  • DRUŠTVO SVELIPA
  • Naslov: Adamičeva cesta 3D, 1290 Grosuplje
  • Telefon: +386 41 862 104
  • Kontaktna oseba: Mirjana Borenović

Opis delovnega mesta

Zaposlimo 2 osebi – dve delovni mesti.

Osebni asistent za gibalno ovirano osebo (m/ž).

Pomoč invalidni osebi v vsakodnevnem življenju:
- osebna pomoč - nega
- gospodinjska pomoč
- spremstvo
- pomoč na delovnem mestu in v izobraževalnem procesu

Delo poteka v okolici Ljubljane - Grosuplje.

Pogoji

- zaključena osnovna šola
- tekoče znanje slovenskega jezika
- pričakujemo komunikativno osebo z veseljem do dela z ljudmi
- spoštljivost, odgovornost, zanesljivost, natančnost
- potrdilo o nekaznovanju

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

II. stopnja – dokončana osnovna šola

Jeziki:

Slovenski (napredno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas
- zaposlitev za polni delovni čas
- po želji možnost dela za skrajšan delovni čas ali preko s.p.
- nesorazmerno porazdeljen delovnik
- poskusno delo 6 mesecev
- plača je 25. plačilni razred oz. 1.179,63 EUR bruto + dodatki: 15% na vse ure in seveda še vsi ostali pripadajoči dodatki (popoldansko, nočno, nedeljsko delo itd.) ter prevoz in malica
- izobraževanja v povezavi z osebno asistenco

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas, Partnersko sodelovanje

Plača:

Od 1179 EUR bruto

Partnersko sodelovanje ni delovno razmerje v smislu Zakona o delu, temveč nezavezujoč odnos med dvema ali več pravnimi osebami v smislu določb Zakona o obveznih obveznostih.

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Nega (otroci, starejši ...) zneski 1,409.55 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me