Deloglasnik - Tehnik -­ serviser (m/ž) - Ljubljana - Medis Group d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnik -­ serviser (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Medis Group d.o.o.

Opis delovnega mesta

Odgovorni boste za servisiranje in vzdrževanje najsodobnejše medicinske opreme. Skrbeli boste za tehnično podporo in izobraževali strokovno javnost o uporabi medicinske opreme.

Pričakujemo posameznike, ki hitro opazite in izkoristite nove priložnosti ter izpolnjujete naslednje pogoje:
- končana V. ali VI. stopnja smer elektro tehnika­, elektronika ali mehatronika
- zaželene so izkušnje s področja dela
- razumevanje elektronskih elementov in elektronskih vezij
- poznavanje osnovnih fizikalnih zakonitosti
- ročne spretnosti
- pripravljenost za delo na terenu
- iznajdljivost in samoiniciativnost
- dobre komunikacijske veščine
- aktivno znanje angleškega jezika, poznavanje programov MS Office in osnovno računalniško znanje
- vozniški izpit B kategorije

Ne izpustite odlične priložnosti! Najkasneje do 22.12.2022 se prijavite prek povezave za prijavo.

O vseh pomembnih pogojih zaposlitve se bomo skupaj dogovorili na razgovoru.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- priložnost za zanimivo delo ter pridobivanje znanja in izkušenj v uspešnem in urejenem podjetju
- dinamično, razgibano in strokovno odgovorno delo na terenu, usposobljenega mentorja za uspešno uvajanje v delo in kulturo podjetja
- kontinuirane možnosti izobraževanja in razvoja na strokovnem in osebnem področju
- stimulativen zaslužek in nagrajevanje

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Prijavite se na oglas
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Elektrotehnika zneski 1,624.10 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me