Deloglasnik - Strugar (m/ž) - Celje - Klima Celje d.d.
Pošlji prijatelju

Strugar (m/ž)

Celje

Rok za prijavo:

  • Klima Celje d.d.

KLIMA CELJE d.d. / 100 let / napredna tehnološka tradicija proizvodnja ventilatorjev in opreme za industrijsko ventilacijo Celje/Slovenija/Evropa.

Opis delovnega mesta

Usmerjeni v razvojno in tehnološko prihodnost, te v našo ekipo vabimo kot:

Strugar (m/ž).

Glavne naloge:
- struženje kovinskih obdelovancev
- druga strojna obdelava kovin
- druga dela po nalogu nadrejenega

Pogoji

Od vas pričakujemo naslednje kompetence:
- zaželene izkušnje
- proaktivnost in samoiniciativnost, sposobnost dela v timu

Dinamičnost/ tehnološke rešitve/ mednarodne izkušnje.

Pripravljeni prihodnost ustvarjati z nami?

Pridruži se ekipi!

Pošlji svoj življenjepis preko portala Deloglasnik.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Savinjska

Prijavite se na oglas
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve zneski 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me