Deloglasnik - Strokovni sodelavec v projektni pisarni (m/ž) - Ljubljana, Koper - Banka Intesa Sanpaolo d. d.
Pošlji prijatelju

Strokovni sodelavec v projektni pisarni (m/ž)

Ljubljana, Koper

Rok za prijavo:

  • Banka Intesa Sanpaolo d. d.

Intesa Sanpaolo Bank je že vrsto let projektno orientirana organizacija, ki nenehno izvaja postopke za optimizacijo in izboljšavo internih procesov, kar se zrcali v naraščajoči kakovosti uporabniške izkušnje in zadovoljstva pri strankah z vrsto inovativnih finančnih produktov na slovenskem finančnem trgu v zadnjih letih.

Opis delovnega mesta

Z namenom, da tovrstna prizadevanja v prihodnosti še bolj učinkovito interno podpremo in pospešimo, vabimo k sodelovanju:

Strokovnega sodelavca v projektni pisarni, ki bo združeval klasična dela in naloge projektnega vodenja (PMO) in zagotavljanja kakovosti projektov (PQM).

Prav tako želimo z novo močjo okrepiti strukturirano interno komunikacijo na temo projektov za pravočasno doseganje postavljenih mejnikov in ciljev z primerno vključenostjo internih deležnikov in ostalih povezanih virov.

Opis del in nalog:
- sodeluje pri pripravi predlogov za nove projekte, skladno z veljavnimi internimi postopki
- na odobreno pobudo izvede pripravljalna dejanja za evidentiranje aktivnosti in porabljenega časa
- usklajuje pripravo gradiva za potrebe sprejemanja potrebnih odločitev
- z vodjo projekta sodeluje pri izdelavi izvedbene projektne dokumentacije
- zbira poročila za vse projekte, skladno s komunikacijskim načrtom
- na podlagi zbranih poročil sodeluje pri pripravi konsolidiranih poročil za vodstvo banke

Pogoji

Ostale zadolžitve:
- obvladovanje projektnih tveganj in sprememb (Change management)
- spremljanje kakovosti napredka projekta: spremljanje izvajanja načrta virov, proračuna in časovnega okvira projekta
- usklajevanje priprave poročil skozi specifične procese, vezane na ključne dogodke / mejnike in izvedbe projektov
- implementacijo aktualne projektne metodologije v praksi
- spoštovanje rokov
- zagotavljanje dokumentacije, ki je izdelana v ustreznem formatu in kakovosti ter da se nenehno posodablja
- nadzor in zbiranje podatkov za zagotavljanje pravočasnih in popolnih informacij, ki se uporabljajo pri določanju prioritet projektov za evidentiranje dnevnika napak in težav

Zaželene znanje in kompetence:
- proaktivnost, samoiniciativnost in zanesljivost, z visoko odgovornostjo do dela
- odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti ter sposobnosti vodenja
- poznavanje sodobnih metodologij vodenja projektov (npr. agilni pristop)
- sposobnost podajanja in sprejemanja povratnih informacij
- sposobnost motiviranja in izobraževanja drugih za učinkovito doseganje ciljev
- zaželena univerzitetna izobrazba s področja organizacije dela ali tehnične smeri
- zaželena 3 leta delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih
- odlično znanje angleškega jezika – ustno in pisno

Če v opisanih nalogah vidite izziv in izpolnjujete zahtevane pogoje, vas vabimo, da nam pošljete pisno ponudbo in življenjepis na Europass obrazcu ter ustrezna dokazila.

Ponudbe pričakujemo do vključno 5.12.2022 preko povezave za prijavo.

Jeziki:

Angleški (odlično)

- delo v tehnološko napredni banki, ki je del uspešne mednarodne skupine
- osebni in strokovni razvoj
- urejene delovne pogoje

Z izbranimi kandidati bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Prijavite se na oglas
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Bančništvo zneski 1,870.33 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me