Deloglasnik - Application Engineer energetskih rešitev (m/ž) - Ljubljana - VALMOR energetske rešitve
Pošlji prijatelju

Application Engineer energetskih rešitev (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • VALMOR energetske rešitve

Opis delovnega mesta

Iščemo dodatne moči v tehničnem oddelku – in sicer za delovno mesto Application Engineer energetskih rešitev (toplotne črpalke, hladilni agregati, rooftop enote večjih toplotnih moči > 250 kW).

Odgovornosti:
- razvoj rešitev za HVAC projekte, v sodelovanju z zunanjimi partnerji (investitorji, projektanti in izvajalci strojnih inštalacij) in tehnična podpora (izbor naprav, tehnični preračuni, umestitev v projekte)
- umeščanje rešitev v projekte v pripravi - priprava shem in popisov
- skrb za tehnično dokumentacijo
- tehnična komunikacija z dobavitelji, oddaja naročil
- tehnična podpora prodajni ekipi

Pogoji

Od kandidatov/-k pričakujemo:
- samoiniciativnost, zagnanost in želja po učenju novih veščin in rasti v podjetju
- analitičnost, sistematičnost, urejenost in natančnost
- teoretično in praktično znanje o energetskih sistemih za hlajenje in ogrevanje / HVAC (hladilni agregati, toplotne črpalke, klimati)
- izkušnje iz industrije, delo v projektivnem biroju, vodenje projektov montaže strojnih inštalacij, itd.
- poznavanje osnov komunikacijskih protokolov in delovanja krmiljenja (CNS) je prednost
- smisel za delo z računalnikom, različnimi programi in splošna digitalna pismenost
- aktivno znanje tujih jezikov (angleščina pogoj, ostali jeziki dobrodošli)
- veselje do praktične aplikacije tehnologije v dejanske projekte

Jeziki:

Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

Kandidatom/-kam ponujamo:
- odlično in stimulativno delovno okolje v motiviranem kolektivu, v rastočem in uspešnem podjetju
- agilen in modern način dela
- možnost občasnega dela od doma
- dostop do tehnologije vodilnega proizvajalca energetskih naprav Trane Technologies, Oilon in drugih
- intenzivno vlaganje v učenje in razvoj potrebnih veščin
- smo TOP 2 v projektih hlajenja in ogrevanja s toplotnimi črpalkami večjih toplotnih moči v Sloveniji
- 20 let na trgu, s pisarnami po ex-YU državah (Severna Makedonija)
- dolgoročna usmerjenost in trajnost poslovanja, razvoja medsebojnih odnosov in razvoja kadrov
- mlada ekipa - druga generacija družinskega podjetja
- začetek dela po 1.1.2023
- delovno mesto v Ljubljani - Rudnik

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Prijavite se na oglas
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
IT, telekomunikacije zneski 2,326.93 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me