Deloglasnik - Vulkanizer na stroju za brizganje gume (m/ž) - Lenart v Slovenskih Goricah - NORKA GT D.O.O.
Pošlji prijatelju

Vulkanizer na stroju za brizganje gume (m/ž)

Lenart v Slovenskih Goricah

Rok za prijavo:

Smo podjetje za proizvodnjo gumenih izdelkov na področju bele tehnike, avtomobilske industrije in drugih panog.

Opis delovnega mesta

V podjetje vabimo nove sodelavce, ki želijo delati v prijetnem, urejenem in dinamičnem delovnem okolju in imajo izkušnje ali željo delati na brizgalnih strojih za brizganje gume.

Srečali se boste z naslednjimi nalogami:
- posluževanje strojev za brizganje gume
- dovajanje materiala v injekcijsko komoro
- snemanje izdelkov iz orodja po navodilih za delo
- čiščenje orodij, strojev in delovnega mesta
- izpolnjevanje evidenc na delovnem mestu
- izvajanje drugih nalog glede na potrebe poslovnega procesa, …

Pogoji

Od kandidatov pričakujemo:
- III. stopnja izobrazbe katerekoli smeri; alternativna: II., I. stopnja izobrazbe
- marljivost, želja po novih znanjih
- proizvodnja izdelkov poteka na strojih za brizganje gume

Kandidate, ki ustrezate razpisnim pogojem, vabimo, da svoje ponudbe z življenjepisom pošljete do vključno 02.12.2022 preko portala Deloglasnik.

I. stopnja – nedokončana osnovna šola, II. stopnja – dokončana osnovna šola, III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno)

Kaj vam ponujamo

- ustvarjalno delovno okolje
- pomoč pri uvajanju, usposabljanja in strokovno vodenje
- možnost napredovanja in razvoja na strokovnem področju
- stimulativno delovno okolje ter redno plačilo, …

Z izbranim kandidatom bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas, z 2 mesečnim poskusnim obdobjem.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Hitra prijava
Pošlji prijatelju Tiskanje

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve zneski 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?

Da, zanima me