Deloglasnik - Direktor (m/ž) - Brezovica pri Ljubljani - OZ ŽELEZOPROMET, z.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Direktor (m/ž)

Brezovica pri Ljubljani

Rok za prijavo:

  • OZ ŽELEZOPROMET, z.o.o.
Obrtna zadruga Železopromet je danes sodobno združenje poslovnežev, ki jih še vedno združuje prvotna, nikoli zastarela ideja poslovnega povezovanja in sodelovanja. »Združeni smo močnejši«, geslo, ki nas vsak dan preplavlja iz medijev, je v Železoprometu dobilo svojo vsebino in življenjsko podobo.

Obiščite nas na spletni strani

Kraj dela: na sedežu zadruge, Brezovica pri Ljubljani.

Opis delovnega mesta:

  • vodi poslovanje zadruge
  • organizira in usklajuje delovni proces v zadrugi
  • predlaga poslovno politiko in ukrepe za njeno izvajanje
  • predlaga delovni načrt, plane in programe in sprejema sklepe za njeno izvajanje
  • sodeluje na sejah organov zadruge, izvršuje sklepe organov, poroča o delu in poslovanju zadruge
  • opozarja na nezakonite odločitve
  • izvaja posamične akte in navodila, ki kot splošni akti urejajo delo in poslovanje zadruge
  • opravlja druge naloge po zakonu, pravilih in splošnih aktih ter naloge, ki zagotavljajo zakonito poslovanje zadruge
  • sklepa pogodbe, komunicira s člani in strankami ter skrbi za njihovo zadovoljstvo
  • skrbi za skladnost procesov z ISO standardi

Od kandidata pričakujemo:

  • visokošolska izobrazba VI/2 ekonomske, tehnične ali druge ustrezne smeri
  • aktivno znanje tujega jezika (angleški/nemški jezik)
  • poznavanje financ in računovodstva
  • poznavanje IT
  • vodstvene, organizacijske in druge sposobnosti za vodenje zadruge

Ponujamo:

  • kreativno delo in možnost osebnega in profesionalnega razvoja
  • delovno razmerje za nedoločen čas
  • redno plačilo
  • polovični delovni čas (20 ur/teden)

Prijavite se preko portala Deloglasnik, najkasneje do 10.12.2021.

Prijave sprejemajo tudi na poštni naslov:

OZ ŽELEZOPROMET, z.o.o.
Upravni odbor
Tržaška cesta 515
1351 Brezovica pri Ljubljani

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Management je okvirno bruto: 3,350.05 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?