Deloglasnik - Operativni upravnik (m/ž) - Ljubljana - TABOR UPRAVLJANJE IN VZDRŽEVANJE, upravljanje in vzdrževanje objektov, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Operativni upravnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • TABOR UPRAVLJANJE IN VZDRŽEVANJE, upravljanje in vzdrževanje objektov, d.o.o.

Opis delovnega mesta

- prevzem objektov v upravljanje
- izvedba posnetka stanja objektov in popis pomanjkljivosti na objektih in napravah
- pomoč pri izdelavi in usklajevanju osnutka pogodbe o medsebojnih razmerjih
- pomoč pri izdelavi in usklajevanju hišnega reda
- sklic zbora lastnikov v skladu z zakonodajo
- izdelava letnega poročila s stroški obratovanja
- izdelava letnega plana vzdrževanja
- skrb za redno vzdrževanje naprav v objektu
- skrb za vzdrževanje objekta in pripadajočo zunanjo okolico
- izvajanje sklepov zbora lastnikov in nadzornega odbora
- pridobivanje ponudb za investicijsko vzdrževanje
- pridobivanje ponudb za tekoče vzdrževanje
- reševanje reklamacij in napak na skupnih delih in napravah
- prijava in reševanje škodnih zahtevkov z zavarovalnicami
- redno obveščanje etažnih lastnikov o tekočih aktivnostih
- ažurna pisna in ustna korespondenca
- ostale naloge po navodilu delodajalca

Lokacija dela: Ljubljana in okolica, delo v pisarni in na terenu.

Pogoji

Pričakujemo:
- V., VI. ali VII. stopnja izobrazbe gradbene, strojne ali elektro smeri (zaželeno)
- vozniški izpit B kategorije
- poznavanje dela z računalniki in programskimi orodji (internet, elektronska pošta, urejevalniki besedil, preglednice,…)
- najmanj 3 leta delovnih izkušenj na primerljivem delovnem mestu

Prijave sprejemamo do 19.12.2021 preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Outlook, Internet

- zaposlitev za določen čas za 1 leto s 3 mesečnim poskusnim delom
- zaposlitev za polni delovni čas
- delo v Ljubljani ali na terenu
- spodbujanje ekipnega dela
- delo v urejenem delovnem okolju in kolektivu

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kategorije:

Management

Kraj dela:

Osrednjeslovenska

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Management je okvirno bruto: 3,350.05 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?