Deloglasnik - Delavec v administraciji (m/ž) - Ljubljana - EOS KSI d.o.o.
Pošlji prijatelju

Ta oglas ni več aktiven. Prijava ni mogoča.

Delavec v administraciji (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • EOS KSI d.o.o.

EOS KSI d.o.o. je del mednarodne Skupine EOS s 6000 zaposlenimi v 24 državah Evrope in ZDA. Skupina EOS z več kot 45 letnimi izkušnjami sodi med vodilne ponudnike finančnih storitev za upravljanje zapadlih terjatev. Osrednja dejavnost podjetja je fiduciarna izterjava dolgov, odkup portfeljev zapadlih in nezapadlih terjatev in mednarodna izterjava.

Opis delovnega mesta

V naš kolektiv vabimo novega sodelavca ali sodelavko za delo v administraciji sodne in predsodne izterjave.

Delo obsega ravnanje s pošto, delo za računalnikom, vnašanje podatkov, ter druga administrativna dela.

- V. ali VI. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri s 3-5 letnimi izkušnjami na omenjenem področju
- izkušnje z delom v administraciji so zaželene, niso pa pogoj
- pisno in govorno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku
- znanje orodij Microsoft Office
- če imate željo in sposobnost dela v timu in ste pozitivno naravnani, vas vabimo da se nam predstavite

Vas zanima kako spreminjamo finance na bolje? Prijavite se in nas spoznajte!

Vaš življenjepis in motivacijsko pismo pričakujemo preko portala Deloglasnik, najkasneje do 31.03.2022.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3-5

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (napredno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- redno delovno razmerje za določen čas 12 mesecev zaradi povečanega obsega dela s 3 mesečno poskusno dobo
- delo v mednarodnem in urejenem okolju
- možnost osebnega in poklicnega razvoja
- začetno usposabljanje, uvajanje v delo in mentorstvo v času poskusne dobe
- prijetno delovno okolje

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Administrativni poklici je okvirno bruto: 1,477.14 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?