Deloglasnik - Razvojnik specialist za Oracle Business Intelligence / Expert Oracle Business Intelligence Developer (m/ž) - Bruselj - ENTERPRYZE d.o.o.

Razvojnik specialist za Oracle Business Intelligence / Expert Oracle Business Intelligence Developer (m/ž)

Bruselj, Belgija

Rok za prijavo:

  • ENTERPRYZE d.o.o.

Enterpryze Consulting je mednarodno svetovalno podjetje, specializirani smo za zagotavljanje številnih svetovalnih storitev, zunanjih rešitev in storitev razvoja aplikacij za vladne in nevladne organizacije.

Opis delovnega mesta

Če vas zanima Oracle BI in si želite novega izziva v mednarodni organizaciji vas vabimo da se prijavite za razvojnika za Oracle Business Intelligence.

Naloge:
- splošna pomoč za ERP Project management ter pri opredeljevanju zahtev
- analiziranje, konfiguriranje, razvoj in uvajanje modulov ter aplikacij (Oracle EBS ali druge)
- integracija drugih aplikacij z ERP
- izvaja aktivnosti razvoja: opredelitev zahtev, testiranje in svetovanje
- izvaja aktivnosti za izvajanje novih funkcionalnosti v ERP sistem, ki vključujejo vse potrebne dejavnosti (analiza, razvoj, testiranje, dokumentacija, uvajanje ipd.)
- rešuje funkcionalne in tehnične incidente ter zahtevke
- izvaja spremembe in popravke v skladu z zahtevami
- zagotavlja prenos znanja na sodelavce

Duties / role:
- assist on the general ERP project Management and in defining the requirements
- analyse, configure, develop and deploy modules and application (Oracle EBS or other platforms)
- interface legacy applications with the ERP
- lead design activities: defining requirements, testing and provide professional consultancy to the organization
- lead the Organization throughout the implementation of new functionalities in their ERP system, to include all required activities (analysis, development, testing, documentation, deployment etc.)
- resolve functional and technical incidents and service requests as reported
- implement system changes and patches as approved, to include all required activities
- provide knowledge transfer to staff of the Organization

Pogoji

- aktivno znanje angleškega jezika
- vsaj 10 let izkušenj pri oblikovanju in priporavi poročil z Oracle Business Intelligence Enterprise Edition
- odlične sposobnosti za zajemanje in analiziranje poročanja in oblikovanja ter izdelave poročil
- izkušnje pri razvoju poročil z Oracle eBusiness Suite
- poznavanje ‘star’ shem in podatkovnih kock

Široka znanja:
- Oracle SQL in PL/SQL
- modeliranje podatkov

Essential Qualifications/Experience:
- language: High proficiency level in English language
- 10+ years of experience in designing and building reports with Oracle Business Intelligence Enterprise Edition
- excellent skills for capturing and analyzing reporting requirements and designing and building reports
- experience in developing reports on Oracle eBusiness Suite
- knowledge of star schemas and database cubes

Extensive knowledge of:
- Oracle SQL and PL/SQL
- Data modelling

Delovne izkušnje (v letih):

10

Jeziki:

Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- edinstvene izkušnje v prepoznavni mednarodni organizaciji
- priložnost za delo na dolgi rok z najsodobnejšo tehnologijo
- osebni in karierni razvoj
- raznoliko delo s profesionalnim in zavzetim timom

- unique experiences in a recognizable international organization
- opportunity to work long-term with the latest technology
- personal and career development in a diverse environment with a professional and committed team

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Tujina