Deloglasnik - Frontend Developer (m/ž) - Škofja Loka - SaleSqueze
Pošlji prijatelju

Frontend Developer (m/ž)

Škofja Loka

Rok za prijavo:

Opis delovnega mesta

Katere bodo tvoje naloge in odgovornosti?
- sodelovanje pri vseh fazah front-end razvoja našega produkta SaleSqueze CPQ – od načrtovanja, rešitev, do implementacije in vzdrževanja
- sodelovanje s produktno ekipo pri definiciji novih funkcij produkta
- testiranje produkta SaleSqueze CPQ
- vzdrževanje in nadgradnja obstoječih rešitev
- usklajevanje razvojnih aktivnosti z izkušeno back-end ekipo
- spremljanje trendov, aktivno usmerjanje v nove uveljavljene tehnologije

Pogoji

Kaj pričakujemo od tebe?
- izkušnje na področju razvoja spletnih aplikacij: poznavanje JavaScript (zaželen tudi TypeScript) ter obvladanje HTML in CSS
- izkušnje grajenja aplikacij z Angular ali drugimi frameworki
- izkušnje in poznavanje sistema Git
- izkušnje z odzivnim oblikovanjem (Responsive Design)
- samostojnost pri delu
- veliko željo po napredku in znanju
- organiziranost
- vztrajnost in proaktivnost ter
- strast do vseh stvari povezanih z digitalnim svetom in digitalnimi produkti

Kaj vam ponujamo

Kaj ti nudi SaleSqueze?
- redno in stimulativno delo
- zaposlitev za nedoločen čas
- delo v izredno povezani in dinamični ekipi
- delo v podjetju z globalno vizijo in prisotnostjo
- redne družabne aktivnosti
- moderne prostore, založeno kuhinjo in dovolj parkirišč
- mentorstvo, izobraževanja in konference

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Gorenjska

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
IT, telekomunikacije je okvirno bruto: 2,326.93 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?