Deloglasnik - Oracle svetovalec / Oracle Functional Consultant for Hyperion Planning, Budgeting and Financial Data Management (m/ž) - Bruselj - ENTERPRYZE d.o.o.

Oracle svetovalec / Oracle Functional Consultant for Hyperion Planning, Budgeting and Financial Data Management (m/ž)

Bruselj

Rok za prijavo:

  • ENTERPRYZE d.o.o.

Enterpryze je mednarodno svetovalno podjetje, specializirani smo za zagotavljanje številnih svetovalnih storitev, zunanjih rešitev in storitev razvoja aplikacij za vladne in nevladne organizacije.

Opis delovnega mesta

V kolikor vas zanima delo kot svetovalec za Oracle v izjemnem mednarodnem okolju, ste zagotovo na karierni poti k nam.

Naloge in odgovornosti:
- izvaja tehnično in funkcionalno podporo na naslednjih področjih:
- Oracle E-Business Suite Financials
- Oracle Performance Management Enterprise
- Oracle Single Sign-on
- Oracle Hyperion Public Sector Planning and Budgeting
- Oracle Hyperion Financial Data Management
- Oracle Enterprise Asset Management Enterprise
- Enterprise Single Sign-On Suite Plus
- Oracle Projects (Billing and Costing)
- širi zmogljivosti za različna omrežja/okolja
- izboljšuje integracijo med OT Documentum, Microsoft SharePoint in spletnimi aplikacijami
- zagotavljanje novih zmogljivosti/funkcionalnosti za podporo spremembam poslovnih praks

Technical and functional support in the following areas:
- expansion of capabilities to different networks/environments
- enhanced integration between OT Documentum, Microsoft SharePoint, and Web based applications
- provide new capabilities/functionality to support changing business practices

Pogoji

- aktivno znanje angleškega jezika
- vsaj 5 let izkušenj z delom ali v podpori Oracle Hyperion Planning & Budgeting
- operativne izkušnje z Oracle Financial Data Management (FDMEE)
- poznavanje Administration Hyperion Essbase
- vsaj 3 leta izkušenj s ključnimi kazalniki uspešnosti (KPI Performance Management)
- sposobnost za analiziranje in pregled incidentov ter zahtevkov za spremembe. Sposobnost predlagati in izvajati spremembe poslovnih procesov in funkcionalnih nastavitev Sistema
- osnovno razumevanje Oracle E-Business Suite General Ledger
- znanje francoskega jezika predstavlja prednost

Essential Qualifications/Experience:
- language: High proficiency level in English language
- 5+ years of experience in implementing or supporting Oracle Hyperion Planning & Budgeting
- functional experience with Oracle Financial Data Management (FDMEE)
- knowledge of Administrating Hyperion Essbase
- 3+ years of experience in KPI Performance management
- ability to analyse and review incidents and change requests and recommend and implement changes to the business processes and functional system setup
- basic understanding of Oracle E-Business Suite General Ledger
- knowledge of French language would be a plus

Delovne izkušnje (v letih):

5

Jeziki:

Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- edinstvene izkušnje v prepoznavni mednarodni organizaciji
- priložnost za delo na dolgi rok z najsodobnejšo tehnologijo
- osebni in karierni razvoj
- stimulativno plačilo
- raznoliko delo s profesionalnim in zavzetim timom

- unique experiences in a recognizable international organization
- opportunity to work long-term with the latest technology
- stimulating payment
- personal and career development in a diverse environment with a professional and committed team

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Tujina