Deloglasnik - Tehnolog (m/ž) - Podvelka - Marles PSP d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnolog (m/ž)

Podvelka

Rok za prijavo:

  • Marles PSP d.o.o.

Marles PSP d.o.o., ki je del poslovne skupine Marles, ki že več kot 70 let premika meje mogočega na področju lesnopredelovalne industrije. Smo razvojno naravnano podjetje, ki je na trgu poznano kot dinamičen in inovativen proizvajalec lesenega stavbnega pohištva vrhunske kakovosti in višjega cenovnega razreda. Zastavljene cilje dosegamo s pomočjo moderno opremljene računalniško vodene proizvodnje in strokovno usposobljenega kadra.

Opis delovnega mesta

V svojo ekipo vabimo osebo, ki bo z nami uresničevala želje kupcev in sledila razvoju na področju stavnega pohištva na delovnem mestu:

Tehnolog (m/ž).

Glavne naloge tehnologa so:
- spremljanje novosti s področja tehnologije
- ažuriranje baze tehničnih podatkov in predlog njene izboljšave
- odpiranje proizvodnih delovnih nalogov
- skrb za normalen potek vseh aktivnosti in pripravo potrebnih elementov za pravočasno lansiranje proizvodnje
- spremljanje in kontrola internih naročil
- pripravljanje prednaročila materialov in polizdelkov za proizvodnjo in odpremo
- izdelovanje poročila o izpolnjevanju planirane proizvodnje
- sodelovanje z dobavitelji, projektanti in proizvodnjo
- sodelovanje pri pripravi ponudb
- projektiranje raznih priprav in naprav
- sodelovanje pri uvajanju novih izdelkov
- izdelovanje navodil in predpisane dokumentacije za tehnološke postopke
- druge naloge v okviru delovnega mesta

Pogoji

Od kandidatov pričakujemo:
- najmanj VI. stopnjo gradbene, lesarske smeri ali organizacijske smeri
- 3 leta delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu
- poznavanje programov za projektiranje
- znanje angleškega ali nemškega jezika
- vozniški izpit B kategorije

Če smo v vas vzbudili zanimanje, nam pošljite svojo prijavo preko portala Deloglasnik. V spremnem dopisu nas prepričajte, zakaj ste prav vi, ustrezen kandidat. Priložite svoj življenjepis s kontaktnimi podatki in druga dokazila o izpolnjevanju pogojev za zasedbo delovnega mesta. V primeru dodatnih vprašaj smo vam na voljo na telefonski številki 051 243 111.

Svoje prijave nam lahko posredujete do vključno 23.10.2021.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (osnovno), Nemški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kandidatu, ki se nam bo pridružil na delovno mesto tehnolog nudimo:
- usposobljen tim sodelavcev, ki vas bo uvedel v delo
- možnost dolgoročne zaposlitve v podjetju, kjer z uporabo sodobnih zelenih tehnologij in trajnostnih poslovnih praks vsak dan z majhnimi koraki izboljšujemo svet
- delo v stabilnem slovenskem podjetju z urejenimi delovnimi pogoji
- zanesljivega delodajalca, ki se drži dogovorov

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas