Deloglasnik - Tehnični svetovalec (m/ž) - Šentjur - ACO GRADBENI ELEMENTI, ZASTOPANJE, D.O.O.
Pošlji prijatelju

Tehnični svetovalec (m/ž)

Šentjur

Rok za prijavo:

  • ACO GRADBENI ELEMENTI, ZASTOPANJE, D.O.O.

Podjetje ACO je v svetu znano kot vodilno podjetje na področju tehnologij odvodnjavanja, s prisotnostjo v več kot 40 državah na 6 kontinentih. Pogosti ekstremni vremenski dogodki nas soočajo z izzivi, ki zahtevajo vedno bolj kompleksne in sofisticirane koncepte odvodnjavanja. To je razlog, da ACO razvija napredne sistemsko rešitve, ki delujejo v obeh smereh: ščitijo ljudi pred vodo in tudi vodo pred ljudmi.

Opis delovnega mesta

Za okrepitev ekipe na sedežu podjetja iščemo sodelavko/ca:

Tehnični svetovalec (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- priprava tehničnih risb, detajlov, popisov in ostale projektne dokumentacije
- svetovanje projektantom, arhitektom in investitorjem
- upravljanje s projekti - spremljanje projektov in javni
- tehnična podpora prodajnemu timu
- tehnična pomoč izvajalcem na njihovih projektih
- delo se izvaja občasno tudi na terenu - obisk aktualnih gradbišč, projektivnih birojev

Pogoji

Pričakujemo osebo z
- strokovno izobrazbo gradbene smeri (ali podobne tehnične smeri)
- Stopnja izobrazbe: V. do VII.
- zaželjene delovne izkušnje (niso pogoj lahko tudi pripravnik)-
- dobrim poznavanjem programske opreme AutoCAD. MS Office
- znanjem angleškega in/ali nemškega jezika
- pozitivnim in proaktivnim pristopom
- komunikativnimi sposobnostmi
- natančno in sposobno samostojnega dela

Če izpolnjujete zgoraj navedene pogoje, ter si želite delati v uspešnem mednarodnem podjetju, vas vabimo da nam pošljete prijavo s kratkim življenjepisom preko portala Dleoglasnik.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

- zaposlitev za določen čas, nadomeščanje za čas porodniškega dopusta
- možnost zaposlitve za nedoločen čas
- urejeno delovno okolje
- sodelovanje s strokovnim delovnim team-om
- konstantno dodatno izobraževanje
- samostojno in dinamično delo ter pridobivanje izkušenj v mednarodnem okolju

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Gradbeništvo, geodezija, geologija je okvirno bruto: 1,560.64 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?