Deloglasnik - Predstavnik na terenu (m/ž) - Slovenija - MPG plus d.o.o.
Pošlji prijatelju

Predstavnik na terenu (m/ž)

Slovenija

Rok za prijavo:

MPG Plus je vodilna agencija za trženje in marketing v Jugovzhodni Evropi, ki na trgu deluje že več kot 20 let, svoje storitve pa ponuja v kar 8 državah. Ukvarjamo se z delom na področju organizacije dogodkov, maloprodaje in digitalnega sveta.

Sodelujemo z vodilnimi regionalnimi in globalnimi podjetji, ki jim zagotavljamo stroškovno učinkovite in celostne rešitve, ki so pripravljene za takojšnjo uveljavitev na določenem trgu. Kakovostne pri nas na prvem mestu. Izstopamo, ker razumemo želje in cilje naših zvestih naročnikov, s katerimi razvijamo aktivnosti, ki dvigujejo prodajo in povečujejo zanimanje med ciljnimi potrošniki.

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, ugledno mednarodno podjetje, iščemo stalno ekipo karizmatičnih, motiviranih, komunikativnih in odgovornih posameznikov za delo na terenu.

Kaj bodo tvoje naloge:
- delo na terenu
- predstavitev izdelka
- ustvarjanje dobre nakupne in ponakupne izkušnje
- iskanje novih strank in podpora obstoječim
- samostojna organizacija in načrtovanje delovnega časa

Pogoji

Kaj pričakujemo od tebe?
- dobro razvite komunikacijske in socialne veščine
- izjemno prodajno naravnanost ter izkušnje na področju prodaje ali predstavitve izdelkov
- osnovno digitalno pismenost
- veselje do dela z ljudmi in na terenu
- občutek za učinkovito razporejanje časa
- organiziranost in občutek za učinkovito razporejanje časa
- odgovornost in zanesljivost
- sposobnost samostojnega dela in dela v timu

Če so ti zgornje besede pisane na kožo, bomo veseli tvoje prijave.

Pošlji svoj življenjepis preko portala Deloglasnik, pri čemer ne pozabi na kratko povedati zakaj bi v svojo ekipo izbrali prav tebe.

Kaj vam ponujamo

- delo za uglednega mednarodnega naročnika
- fleksibilen delovni čas in dinamične delovne naloge
- začetno izobraževanje in vsakodnevno podporo na terenu
- redno plačilo z nagrajevanjem uspešnosti
- delo v urejeni in dobro uigrani ekipi
- pogodbo za določen čas enega leta z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
- službeno vozilo in telefon

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Administrativni poklici je okvirno bruto: 1,477.14 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?