Deloglasnik - Vodja prodaje (m/ž) - Jesenice - Damatech d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja prodaje (m/ž)

Jesenice

Rok za prijavo:

  • Damatech d.o.o.

Z uspešno desetletno zgodovino in obširnim strokovnim znanjem podjetje Damatech predstavlja dinamičen Steel Service Center specializiran za izdelke in rešitve iz poboljšanih jekel Toolox, Hardox in Strenx.

Od samega začetka sodelujemo s strateškim dobaviteljem, vodilnim proizvajalcem obrabno obstojnih in visoko trdnostni jekel podjetjem SSAB.

Specializirani smo za distribucijo, skladiščenje in obdelavo poboljšanih jekel za širok nabor aplikacij. Naše stranke nas cenijo kot zanesljivega in kompetentnega partnerja za inovativne rešitve iz poboljšanih jekel. Naš cilj je vedno dolgoročno partnersko sodelovanje, ki temelji na zaupanju.

Opis delovnega mesta

Razpisujemo delovno mesto:

Vodja prodaje (m/ž).

Opis dela:
- odgovornost za pridobivanje naročil in nadzor nad realizacijo prodaje
- priprava letnih planov prodaje in strategije trženja in oblikovanje cenovne politike izdelkov
- vodenje notranje prodaje in odgovornost za doseganje mesečne prodajne realizacije
- koordinacija sodelovanja s pogodbenimi prodajnimi agenti v tujini
- spremljanje trga specialnih jekel
- organizacija in izvedba marketinških aktivnosti in dogodkov
- grajenje in razvoj odnosov ter širjenje obsega poslovanja pri končnih kupcih v industriji v Sloveniji in v tujini, samostojno oziroma v sodelovanju z agenti
- segmentacija trga in sistematično iskanje in obdelava novih kupcev
- uporaba socialnih medijev kot marketinškega orodja

Pogoji

Zahtevana usposobljenost:
- najmanj VI ali VII. stopnje; ekonomska ali tehnična izobrazba
- izkušnje na področju marketinga in trženja izdelkov kovinske industrije v Sloveniji in DACH območju
- tekoče znanje nemščine in angleščine (C1)

Pričakujemo:
- nadpovprečno angažiranost v komunikaciji s kupci
- lojalnost podjetju
- komunikativnost, samostojnost in samo-organiziranost
- poskusno obdobje šest plus šest mesecev

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (napredno), Nemški (napredno)

- nadpovprečno plačo in stimulativni variabilni del plače, povezan z rezultati prodaje
- visok regres za dopust ter konec leta dodatno nagrado glede na uspešnost poslovanja
- v primeru nadpovprečnega uspeha na podlagi motiviranosti, angažiranosti in izkazane lojalnosti je možen dogovor o dodatnem posebnem paketu ugodnosti
- druge bonitete za zaposlenega ter družinske člane

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Ekonomija, finance in računovodstvo je okvirno bruto: 1,930.36 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?