Deloglasnik - Delavec v proizvodnji (m/ž) - Domžale - CPF LUKEK d.o.o.
Pošlji prijatelju

Delavec v proizvodnji (m/ž)

Domžale

Rok za prijavo:

Proizvodnja v podjetju CPF LUKEK d.o.o. deluje od leta 1983. Tlačno litje cinka in aluminija smo pričeli v letu 1989.

Podjetje CPF Lukek d.o.o. je majhno, a fleksibilno proizvodno podjetje v zasebni lasti, katerega osnovna dejavnost je tlačno litje cinkovih zlitin, brizganje plastičnih mas in proizvodnja ter sestava polizdelkov. Specializirani smo za izdelavo in sestavo zahtevnih izdelkov in polizdelkov v industriji proizvajanja počitniških vozil in prikolic ter drugih prevoznih sredstev, v strojegradnji in pohištveni industriji.

Delovno okolje je za podjetje zelo pomembno in spodbuja vrednote družine, zdravja in svobode. V proizvodnjo vabimo spretnega, sproščenega in komunikativnega sodelavca.

Opis delovnega mesta:

  • sestavljanje izdelkov
  • kontrola izdelkov
  • pakiranje
  • sortiranje
  • delo za delovnimi stroji
  • pripravljenost na nova znanja

Pričakujemo:

  • zanesljivost in samostojnost pri delu
  • timsko delo
  • ročne spretosti
  • natančnost
  • izobrazba ni pomembna
  • delovne izkušnje niso potrebne

Ponujamo:

  • delovno mesto za določen čas 6 mesecev z možnostjo podaljšanja in z 1 mesečno poskusno dobo
  • delo večinoma v dopoldanskem času (6:00-14:00)
  • zaposlitev za polni delovni čas

Prošnjo s podatki o dosedanjih izkušnjah in življenjepisom pošljite preko portala Deloglasnik.

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Strojništvo in ladjedelništvo je okvirno bruto: 1,548.11 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?