Deloglasnik - Cvetličar (m/ž) - Domžale - TRATNIK JOŽE S.P.
Pošlji prijatelju

Cvetličar (m/ž)

Domžale

Rok za prijavo:

  • TRATNIK JOŽE S.P.
  • Naslov: Šolska ulica 14, 1230 Domžale
  • Telefon: 041 741 723
  • Kontaktna oseba: Andreja Tratnik

Zaposlimo več sodelavcev v vrtnariji s strokovno izobrazbo vrtnarske, cvetličarske ali druge srednje izobrazbe.

Delo se opravlja na lokaciji: Šolska ulica 14, 1230 Domžale.

Opis dela:

  • prodaja v cvetličarni, delo z blagajno
  • izdelava šopkov in aranžmajev
  • aranžiranje daril, oskrba lončnic in okrasnih rastlin
  • prodaja okrasnih rastlin, sadik in rezanega cvetja iz lastne proizvodnje

Pričakujemo:

  • pričakujemo srednjo poklicno izobrazbo; cvetličar, hortikulturni tehnik
  • slovenski jezik
  • komunikativnost

Nudimo:

  • določen čas 1 leto z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
  • delo je dvoizmensko s polnim delovnim časom
  • začetek dela takoj

Prijavite se preko portala Deloglasnik, najkasneje do 03.05.2024.

Veselimo se vaših prijav

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Kmetijstvo, gozdarstvo, ribolov je okvirno bruto: 1,454.10 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?