Deloglasnik - Samostojni komercialist (m/ž) - Ajdovščina - C-Astral d.o.o.
Pošlji prijatelju

Samostojni komercialist (m/ž)

Ajdovščina

Rok za prijavo:

Podjetje C-astral išče izkušenega in motiviranega prodajnico/prodajnika za trženje naših vrhunskih izdelkov in storitev. Če imate strast do prodaje visokotehnoloških izdelkov, imate odlične komunikacijske veščine in ste pripravljeni na dinamično delovno okolje, vas vabimo, da se pridružite naši ekipi.

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:
- skrb za obstoječe stranke in pridobivanje novih ter kontaktiranje potencialnih strank
- priprava ponudb
- predstavitev in promocija naših izdelkov
- dokumentiranje prodajne aktivnosti v CRM sistemu
- spremljanje tržnih trendov, analiza konkurence in oblikovanje prodajne strategije
- priprava poročil o prodajnih aktivnostih
- skrb za mednarodno širjenje podjetja in prodajo njegovih produktov
- oblikovanje predlogov in samostojna organizacija ter izvedba projektnih nalog na področju komerciale
- obisk ter organizacija prodajnih sejmov in obsejemskih dejavnosti
- pomoč pri pripravi vsebine marketinških akcij in organizacija sejmov

Pogoji

Pričakujemo:
- izkušnje v prodaji na domačih ali tujih trgih
- min. visokošolska izobrazba
- odlične komunikacijske veščine in samoiniciativnost
- tekoče pisno in govorno znanje angleškega jezika
- zanesljivost, odgovornost in ciljno usmerjenost

Priporočene dodatne izkušnje:
- odlične prodajne, komunikacijske in pogajalske sposobnosti
- sklepanje prodajnih pogodb
- dodatno znanje tujih jezikov: italjanščina, španščina, nemščina
- znanje programov: Adobe Acrobat, Photoshop, Illustrator

Če se prepoznate v opisu in ste pripravljeni na nov izziv, vas vabimo, da nam pošljete svoj življenjepis preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (odlično)

Spretnosti:

Photoshop

Ponujamo vam stimulativno plačilo, možnost osebnega in strokovnega razvoja na področju najnaprednejših tehnologij ter nadstandardno delovno okolje v prijetnem kolektivu.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Goriška

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Prodaja (Trgovina) je okvirno bruto: 1,524.44 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?