Deloglasnik - Strokovni sodelavec v programih (m/ž) - Tržič - Center za socialno delo Gorenjska, KRANJ
Pošlji prijatelju

Strokovni sodelavec v programih (m/ž)

Tržič

Rok za prijavo:

  • Center za socialno delo Gorenjska, KRANJ

Opis delovnega mesta

- sodeluje s strokovnim delavcem v programu oz. pri opravljanju storitve, - pripravi, vodi individualne ter skupne delavnice
- sodeluje z drugimi izvajalci storitev in programov
- sodeluje pri pripravi individualnih načrtov
- vodi evidence, zbirke podatkov, dokumentacijo, pripravlja poročila
- spremlja zakonodajo s svojega delovnega področja
- izvaja druge naloge po navodilih direktorja ali pomočnika direktorja

Od kandidatov pričakujemo specializacijo po visokošolski izobrazbi (prejšnja) oz. visokošolsko univerzitetno izobrazbo (prejšnja) oz. magistrsko izobrazbo - 2. bolonjska stopnja, smer izobrazbe v skladu s 70. členom Zakona o socialnem varstvu, opravljeno preverjanje usposobljenosti za ustrezno strokovno izobrazbo, poznavanje osnov računalništva, vozniški izpit B kategorije, delovne izkušnje: 9 mesecev.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

0-1

Jeziki:

Slovenski (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

- trajanje zaposlitve: določen čas oz. čas nadomeščanja porodniške
- poskusno delo: ni zahtevano
- delovni čas: 40 ur/teden

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Zdravje, socialno delo je okvirno bruto: 1,409.55 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?