Deloglasnik - Voznik tovornega vozila (m/ž) - Ljubljana - Espada d.o.o.
Pošlji prijatelju

Voznik tovornega vozila (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Espada d.o.o.

Podjetje ESPADA, kadrovska agencija, ki se ukvarja z iskanjem in zagotavljanjem kakovostnega kadra za potrebe delodajalcev. Naša prednost je, da vam v kratkem času zagotovimo najboljši možen kader in tako ažurno zadovoljimo vaše kadrovske potrebe, ne glede na področje vaše dejavnosti. Potrudimo se, da čimbolj prilagodimo vašim kadrovskim potrebam, zahtevam in željam.

Opis delovnega mesta

Največji slovenski zaposlovalec išče voznike, ki si želijo dinamičnega dela in so odprti za sprejemanje izzivov! K prijavi vabimo vse kandidate z opravljenim izpitom C in E kategorije.

Opis delovnega mesta:
- skrb za vzdrževanje vozila
- vodenje zahtevanih evidenc
- opravljanje poslov, povezanih z naložitvijo in iztovarjanjem blaga: kontrola škode, pravilnost naloženega tovor…
- izobraževanje in usposabljanje v skladu z zahtevami procesa
- izvajanje aktivnosti za vzdrževanje čistega in urejenega delovnega okolja ter delovne opreme
- izvajanje del, ki so potrebna za nemoteno uresničevanje planskih obveznosti družbe, in ustrezajo znanju in sposobnostim delavca/ke ter opravljanje drugih del po navodilih nadrejenega

Pogoji

Pričakujemo:
- vozniški izpit C in E kategorije
- zaželena vsaj IV. stopnja izobrazbe
- izkušnje na podobnem področju dela
- samoiniciativnost, fleksibilnost, hitra odzivnost
- vestnost, odgovornost in natančnost

Prijavo in življenjepis pošljite čimprej preko portala Deloglasnik.

Za več informacij o delovnem mestu lahko pokličete na telefon: 051 667 521.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Vozniško dovoljenje:

C, E

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za polni delovni čas
- redno in stimulativno mesečno plačilo
- direktna zaposlitev pri našem naročniku

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Promet, prevoz, pomorstvo je okvirno bruto: 1,395.04 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?