Deloglasnik - Delavec v dinamični proizvodnji (m/ž) - Dob pri Domžalah - ROLTEK d.o.o.
Pošlji prijatelju

Delavec v dinamični proizvodnji (m/ž)

Dob pri Domžalah

Rok za prijavo:

„S celovitimi rešitvami omogočamo varno, udobno, trajnostno in estetsko dovršeno bivanje.“

Slovensko, dinamično in stabilno podjetje ROLTEK je vodilni proizvajalec senčil z lastno proizvodnji le teh v Sloveniji. Ekskluzivno izdelujemo proizvode za tržišča v Sloveniji, Avstriji, Italiji, na Hrvaškem in ostalih državah.

Kraj dela: Dob pri Domžalah

V kolektiv vabimo: Kandidata-ko, ga veseli delo v dinamični proizvodnji in ima smisel za tehniko. Kandidata-ko, ki rad dela v urejenem okolju je odgovorena in pozitivna oseba, ter s svojim delom in zavzetostjo pripomore, k nadaljnji rasti podjetja in same sebe.

Če se v oglasu prepoznate, Vas spodbujamo, da se prijavite in postanete del kolektiva ROLTEK!

Naloge in opis delovnega mesta:

  • Barvanje materiala v visokotehnološki proizvodnji.
  • Nalaganje in razkladanje materiala na in iz traverza.
  • Sestavljanje senčil z ročnim orodjem.
  • Priprava, zlaganje in komisioniranje.
  • Poznavanje tehnične dokumentacije.
  • Urejeno, posortirano in čisto del. mesto.

Idealen kandidat:

  • Ročne spretnosti.
  • Smisel za tehnična opravila.
  • Oseba vešča pri uporabi ročnega el. orodja.
  • Pri svojem delu zanesljiva, odgovorna in natančna oseba.
  • Zaželeno: končana poklicna ali srednja šola.

Nudimo:

  • Možnost zaposlitve takoj.
  • Začetno mentorstvo in celovito uvajanje v delovni proces.
  • Moderniziran visokotehnološki proizvodni proces ter dinamično delo.
  • Urejeno delovno okolje in pozitiven kolektiv.
  • Redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo.
  • Delo s kakovostno blagovno znamko.
  • Brezplačno parkirišče.

Hitrejše prijave imajo prednost, zato vas vabimo h takojšnji prijavi.

Vaše prijave pričakujemo preko povezave za prijavo.

CENIMO PRIPADNOST, ZAVZETOST IN SMO CILJNO USMERJENI.

ROLTEK d.o.o. rolete-rolo vrata, Želodnik 19, 1233 DOB pri Domžalah

Prijavite se na oglas

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve je okvirno bruto: 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?