Deloglasnik - Vodja skladišča (m/ž) - Dob pri Domžalah - ROLTEK d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja skladišča (m/ž)

Dob pri Domžalah

Rok za prijavo:

„S celovitimi rešitvami omogočamo varno, udobno, trajnostno in estetsko dovršeno bivanje.“

Slovensko, dinamično in stabilno podjetje ROLTEK je vodilni proizvajalec senčil z lastno proizvodnji le teh v Sloveniji. Ekskluzivno izdelujemo proizvode za tržišča v Sloveniji, Avstriji, Italiji, na Hrvaškem in ostalih državah.

Kraj dela: Dob pri Domžalah

Ste vestni, natančni in radi delate v urejenem skladišču ter si želite delati v podjetju, kjer lahko s svojim znanjem in zavzetostjo dosežete osebno rast ter pripomorete h nadaljnji rasti podjetja? Potem ste pravi kandidat! V kolektiv vabimo VODJO SKLADIŠČA, ki je tehničen, organiziran, pozitiven in ima veselje do urejenega delovnega okolja.

Če se v oglasu prepoznate, Vas spodbujamo, da se prijavite in postanete del kolektiva ROLTEK!

Naloge in opis delovnega mesta:

  • Vodenje skladišča (razpored skladišča in skladiščnih lokacij, optimizacija skladišča, modernizacija)
  • Nadzor nad prejetim materialom in skladiščenimi proizvodi
  • Nadzor nad izdanimi materiali in proizvodi
  • Nadzor nad zalogo: organizacija in izvedba kontrole materiala in postopkov povezanih s tem, preverjanje stanja
  • Komisioniranje
  • Izdelava paletnih listov in ostale logistične ter skladiščne dokumentacije
  • Interna logistika

Idealen kandidat:

  • Izkušnje z vodenjem skladišča (vsaj 2 leti)
  • Organizacijske sposobnosti
  • Zaključeno srednjo ali višja izobrazbo (vsaj V. ali VI. stopnja)
  • Tehnično usposobljenost v znanju in praksi v proizvodnji
  • Veselje do dela v skladišču
  • Vestnost, natančnost, vsestranskost

Nudimo:

  • Možnost zaposlitve takoj
  • Začetno mentorstvo in celovito uvajanje v delovni proces
  • Moderniziran proizvodni proces ter dinamično delo
  • Urejeno delovno okolje in pozitiven kolektiv
  • Redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo
  • Delo s kakovostno blagovno znamko
  • Športne aktivnosti
  • Brezplačno parkirišče

Hitrejše prijave imajo prednost, zato vas vabimo h takojšnji prijavi.

Vaše prijave pričakujemo preko povezave za prijavo.

CENIMO PRIPADNOST, ZAVZETOST IN SMO CILJNO USMERJENI.

ROLTEK d.o.o. rolete-rolo vrata, Želodnik 19, 1233 DOB pri Domžalah

Prijavite se na oglas

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Skladiščenje in logistika je okvirno bruto: 1,395.04 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?