Deloglasnik - Proizvodni delavec na farmi ali v sortirnici (m/ž) - Duplica pri Kamniku - JATA EMONA d.o.o.
Pošlji prijatelju

Proizvodni delavec na farmi ali v sortirnici (m/ž)

Duplica pri Kamniku

Rok za prijavo:

  • JATA EMONA d.o.o.

Opis delovnega mesta

Največja vrednost našega dela je povezovanje pravih ljudi s pravimi delovnimi mesti, zato vas vabimo, da se nam oglasite z vašo prijavo na delovno mesto

Proizvodni delavec na farmi ali v sortirnici (m/ž) - Duplici pri Kamniku.

Od vas pričakujemo, da imate končano najmanj osnovno šolo in ste motivirani za delo v sektorju perutninske proizvodnje. Delovne izkušnje so dobrodošle, niso pa nujne. Predvsem vabljeni kandidati iz okolice Kamnika, Domžal, Radomelj, Vodic in Cerkelj na Gorenjskem, seveda pa tudi ostali.

Delovno razmerje se bo sklenilo za določen čas pol leta z enomesečnim poskusnim delom, z možnostjo podaljšanja, tudi za nedoločen čas.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve je okvirno bruto: 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?