Deloglasnik - Vzdrževalec strojnih naprav in objektov - mehatronik (m/ž) - Duplica pri Kamniku - JATA EMONA d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vzdrževalec strojnih naprav in objektov - mehatronik (m/ž)

Duplica pri Kamniku

Rok za prijavo:

  • JATA EMONA d.o.o.

Opis delovnega mesta

Največja vrednost našega dela je povezovanje pravih ljudi s pravimi delovnimi mesti, zato vas vabimo, da se nam oglasite z vašo prijavo na delovno mesto

Vzdrževalec strojnih naprav in objektov - mehatronik (m/ž) - Enota Duplica.

Delo obsega:
- instaliranje in vzdrževanje proizvodnih ter ostalih strojev in naprav
- vzdrževanje zgradb in objektov
- izdelovanje enostavnejših nadomestnih delov
- zagotavljanje preventivnega in intervencijskega vzdrževanja
- odprava različnih okvar in druga podobna dela
- izvajanje operativnih planov vzdrževanja
- urejanje in vzdrževanje različne dokumentacije in evidenc

Delo se bo opravljalo na enoti Duplica Korenova cesta 2 Kamnik in po potrebi tudi na drugih enotah družbe.

Od vas pričakujemo, da imate ustrezno izobrazbo tehnične smeri - Tehnik mehatronike, Mehatronik operater, ali druge ustrezne tehnične smeri (najmanj V. stopnja izobrazbe). Zaželjeno je, da imate atest za varilca ter izpit za vožnjo B kategorije vozil ter vsaj pol leta delovnih izkušenj. Zaželen je tudi tečaj za upravljanje viličarja (ni pa nujno, lahko se opravi tudi pri nas).

Delovno razmerje se bo sklenilo za določen čas pol leta z dvomesečnim poskusnim delom in z možnostjo podaljšanja, tudi za nedoločen čas.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Montaža, vzdrževanje in popravila je okvirno bruto: 1,354.00 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?