Deloglasnik - Računovodja (m/ž) - Kranj - Selecta d.o.o.
Pošlji prijatelju

Računovodja (m/ž)

Kranj

Rok za prijavo:

  • Selecta d.o.o.

Opis delovnega mesta

V svojo ekipo vabimo samostojnega računovodjo, ki bo opravljala vse vrste računovodskih opravil za naše stranke.

Glavne naloge bodo zajemale:
- knjiženje vseh poslovnih dogodkov
- obračun in knjiženje DDV
- obračun plač in druga izplačila po pogodbah o delu (obračun refundacij, odtegljajev ...)
- administrativna dela
- usklajevanje odprtih postavk
- plačilni promet, plačilni plani,
- priprava zaključnih poročil
- urejanje registra osnovnih sredstev
- sestava poročil za statistične namene
- poročanje za notranje in zunanje uporabnike
- skrb in podpora strankam računovodskega servisa

Delovno mesto je v Kranju.

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- dobro poznavanje Slovenskih računovodskih standardov in davčne zakonodaje
- dokončano V. stopnjo ekonomske izobrazbe ali druge ustrezne smeri
- vsaj 5 let delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,
- samostojnost, iniciativnost
- sposobnost logično-analitičnega mišljenja
- proaktivne kandidate, z delovnimi izkušnjami v računovodskem servisu, razumevanjem spreminjajočih se potreb delodajalca in njegovih naročnikov, z občutkom za odgovornost, natančnost, hitrost in odzivnost
- pripravljenost na timsko delo in usmerjenost k doseganju skupih ciljev
- dobro poznavanje programov Vasco
- dobro poznavanje Ms Office

Zaželeni so kandidati, ki imajo izkušnje z delom v računovodskem servisu in programsko opremo Vasco.

Kandidate vabimo, da prijavo pošljete preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

5

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- delovno razmerje za določen čas, z možnostjo podaljšanja oziroma spremembe v nedoločen čas ob obojestranskem izpolnjevanju pričakovanj
- možnost izobraževanja
- delo v prijetnem kolektivu
- stimulativno in redno plačilo

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Ekonomija, finance in računovodstvo je okvirno bruto: 1,930.36 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?