Deloglasnik - Operater kontrolne linije (m/ž) - Hrastnik - STEKLARNA HRASTNIK d.o.o.
Pošlji prijatelju

Operater kontrolne linije (m/ž)

Hrastnik

Rok za prijavo:

  • STEKLARNA HRASTNIK d.o.o.

Ko v Steklarni Hrastnik razmišljamo o prihodnosti, ne razmišljamo samo o razvoju, obliki, novostih in izdelkih. Naš cilj so zadovoljni zaposleni, čisto okolje za naše otroke, ohranjanje tradicije, trajnostni razvoj in družbena odgovornost v vseh odtenkih. Naše vrhunsko steklo je odsev naših vrednot, naše srčnosti, strasti do dela in čistih misli.

Opis delovnega mesta

Želiš soustvarjati 4. industrijsko revolucijo? Pridruži se ekipi Steklarne Hrastnik, kjer nenehno vlagamo v vrhunsko tehnologijo, razvoj, digitalizacijo in avtomatizacijo procesov.

Iščemo ljudi, ki bodo delo v Steklarni Hrastnik spremenili v svojo najljubšo službo do sedaj. Ponujamo vam priložnost, da z nami soustvarjate prihodnost.

Vas reševanje izzivov privlači? Ste natančni, zanesljivi in vas zanima nova tehnologija? Posedujete znanja s področja strojništva, elektrotehnike, računalništva ali mehatronike?

Če ste se našli v opisu, potem ste oseba, ki bi jo z veseljem radi spoznali!

Kakšne bodo vaše naloge in odgovornosti?
- skrb za urejanje procesa avtomatskega transporta
- kontrola izdelkov ter odpravljanje zastojev med procesom
- paletizacija izdelkov
- izvajanje nastavitve avtomatskih kontrolnih strojev in naprav
- izvajanje menjave ter vzdrževalnih del na transportnih linijah in avtomatskih kontrolnih sistemih

Pogoji

Kaj pričakujemo?
- najmanj IV. stopnjo izobrazbe tehnične smeri – strojništvo, mehatronika ali elektrotehnika
- najmanj 1 leto delovnih izkušenj
- natančnost, skrbnost, zanesljivost in timsko usmerjenost

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1

Kaj vam ponujamo

In kaj vam ponujamo?
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem 3 mesecev
- kreativno in dinamično delo v mednarodno priznanem podjetju
- možnost strokovnega razvoja in napredovanja
- odlična in nasitna malica
- stabilnost, ki je bankam všeč, ko zaprosiš za kredit
- mentorja, ki ti bo pomagal, da se čim več naučiš in strokovno napreduješ ter buddya, da spoznaš utrip podjetja in se hitro vključiš
- obilo ugodnosti (družini prijazno podjetje, športno društvo, promocija zdravja, karierni razvoj in izobraževanja……)
- kandidatom s tujim državljanstvom uredimo delovno dovoljenje

Od prvega dne bomo vlagali v najpomembnejšo prihodnost – v VAS! Po uspešno zaključenem usposabljanju (poskusno obdobje) boste postali član družine Steklarne Hrastnik.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Strojništvo in ladjedelništvo je okvirno bruto: 1,548.11 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?