Deloglasnik - Inženir avtomatizacije / PLC programer (m/ž) - Trbovlje - INAP, informatizacija in avtomatizacija procesov, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Inženir avtomatizacije / PLC programer (m/ž)

Trbovlje

Rok za prijavo:

  • INAP, informatizacija in avtomatizacija procesov, d.o.o.

Inap je inovativno visokotehnološko podjetje, ki se ukvarja z inženiringom in naprednimi rešitvami za potrebe avtomatizacije in informatizacije v industriji.

Izzive sprejemamo kot priložnost za pridobivanje novega znanja in bogatenje lastnih izkušenj.

Smo prilagodljivi, osvajamo nova znanja in stalno rastemo, vse to pa nas usposablja za prevzemanje čedalje zahtevnejših nalog ter reševanje tehnoloških izzivov prihodnosti.

Opis delovnega mesta

- programiranje PLC-jev
- programiranje robotov ter sistemov strojnega vida
- zagon ter optimizacija strojev in linij v podjetju in pri kupcu
- sodelovanje pri izdelavi tehnične dokumentacije
- sodelovanje pri vodenju projektov

Pogoji

Od kandidatov pričakujemo:
- vsaj VI. stopnja izobrazbe – zaželena smer elektrotehnika, strojništvo ali mehatronika
- znanje s področja programiranja krmilnikov (Siemens TIA..)
- zaželeno znanje s področja programiranja robotov
- zaželeno znanje s področja projektiranja (Eplan)
- znanje angleškega jezika
- izkušnje iz področja avtomatizacije
- sposobnost analitičnega razmišljanja in sistematičen pristop k izzivom
- inovativnost, natančnost, doslednost, samoiniciativnost
- volja po spoznavanju novosti, sposobnost timskega in samostojnega dela
- izpit B kategorije

Poleg dela v prijetnem kolektivu nudimo:
- odlične delovne pogoje v mladem, inovativnem, rastočem kolektivu
- možnosti nadaljnjega strokovnega usposabljanja ter izobraževanja
- dinamično delo in strokovne izzive v stimulativnem delovnem okolju
- stimulativno nagrajevanje

Strokovna izobrazba:

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Želimo si, da rastete skupaj z nami, zato vam bomo pri vašem nadaljnem razvoju stali ob strani in vam pomagali.

Nudimo vam:
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo
- okolje, ki spodbuja ustvarjalnost in razvijanje lastnih idej
- kreativno delovno okolje, primerno za rast in razvoj
- napredovanje na podlagi rezultatov dela in stimulativen osebni dohodek

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Strojništvo in ladjedelništvo je okvirno bruto: 1,548.11 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?