Deloglasnik - Voznik tovornega vozila v mednarodnem prometu (m/ž) - Ljubljana - MERCUR COMMERCE, trgovina, turizem in storitve, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Voznik tovornega vozila v mednarodnem prometu (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • MERCUR COMMERCE, trgovina, turizem in storitve, d.o.o.
  • Naslov: Letališka cesta 27, 1000 Ljubljana
  • Telefon: +386 41 647 774

Opis delovnega mesta:

  • izvajanje cestnih prevozov blaga v mednarodnem prometu (Avstrija, Nemčija, Danska, Hrvaška, BIH)
  • hlajeno in zmrznjeno blago - hladilnik
  • skrb za prevzem in pravočasno ter kakovostno dostavo blaga
  • spremljanje in izpolnjevanje vse potrebne dokumentacije
  • skrb za vzdrževanje in čistočo tovornega vozila
  • gospodarno upravljanje s tovornim vozilom, blagom in opremo

Pogoji:

  • NPK: voznik/voznica v cestnem prometu z urejenimi dokumenti za delo in prebivanje (stanujoč v Sloveniji)

Pričakujemo:

  • vsaj 2 leti izkušenj kot voznik tovornega vozila v mednarodnem prometu
  • vsaj IV. (poklicna) stopnja izobrazbe
  • opravljen NPK s kodo 95 in vozniški izpit C in E kategorije
  • vestnost, odgovornost, točnost, urejenost in zanesljivost pri delu

Ugodnosti:

  • redna mesečna plačila
  • stimulacijo delovne uspešnosti
  • pogodbo za določen čas (12 mesecev), ob podaljšanju možnost za sklenitev pogodbe za nedoločen čas
  • poskusno delo: 3 mesece
  • polni delovni čas
  • plača 3000 eur NETO +

Za vse informacije pokličite na 041 647 774 (Bojan).

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Promet, prevoz, pomorstvo je okvirno bruto: 1,395.04 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?