Deloglasnik - Skladiščnik (m/ž) - Ljubljana - KASTOR M.D. d.o.o.
Pošlji prijatelju

Skladiščnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • KASTOR M.D. d.o.o.
  • Naslov: Vošnjakova ulica 6, 1000 Ljubljana
  • Telefon: 01 432 74 00
  • Spletna stran: https://www.kastor-md.si/

Podjetje Kastor Medical Dental, podjetje za veleprodajo, zastopanje, inženiring in zunanjo trgovino, d.o.o., ima več kot 35-letno tradicijo pri zastopanju tujih proizvajalcev medicinskih pripomočkov in je dobro vpeljano na področju medicinskega trga v Sloveniji. Zastopamo proizvajalce medicinskih pripomočkov kot so Smith+Nephew, Medtronic, ITS, Codan, Swann-Morton, Meditrade, in Rand. Naše izdelke uporabljajo bolnišnice, kot so: UKC Ljubljana, Onkološki inštitut Ljubljana, UKC Maribor, Ortopedska bolnišnica Valdoltra in Splošne bolnišnice Murska Sobota, Ptuj, Brežice, Novo mesto, Celje, Slovenj Gradec, Trbovlje, Nova Gorica, Jesenice ter Izola. S svojim prodajnim programom pokrivamo vso Slovenijo direktno in preko veledrogerij (Sanolabor, Salus, Kemofarmacija, Farmadent) in drugih manjših prodajalcev. Naš prodajni program je na voljo tudi v vseh bolje založenih lekarnah in specializiranih trgovinah po Sloveniji.

Opis delovnega mesta

V svoje vrste vabimo ambicioznega, delavnega in odgovornega samostojnega skladiščnika, ki bo nudil celostno podporo prodajnemu timu.

Opis delovnega mesta:
- načrtovanje, optimizacija, organizacija, koordinacija in spremljanje pošiljk
- raztovarjanje in prevzem prodajnih artiklov
- označevanje, razvrščanje in skladiščenje prodajnih artiklov
- komisioniranje in pakiranje prodajnih artiklov ter priprava na transport
- izdajanje in odpremljanje prodajnih artiklov
- natovarjanje in dostavljanje prodajnih artiklov
- priprava pošiljk in pošiljanje blaga po pošti
- delo z ročnim viličarjem
- urejanje skladišča in s tem povezane ustrezne dokumentacije
- dostava blaga na področju Ljubljane in Slovenije
- naročanje storitev transporta znotraj in izven Slovenije
- delo z računalnikom
- ostala dela po navodilih nadrejenega

Pogoji

Pričakujemo:
- vozniški izpit B kategorije (dostavni kombi)
- znanje slovenskega jezika
- osnovno znanje angleškega jezika
- srednješolsko tehnično izobrazbo
- samostojno, natančno in odgovorno osebo
- pripravljenost na dodatno usposabljanje
- računalniška pismenost
- že opravljen izpit za viličarja je prednost pri izbiri
- predhodne izkušnje s področja skladiščenja so prednost

V kolikor ste pripravljeni sprejeti izziv, vas vabimo, da prijave s kratkim življenjepisom pošljete preko portala Deloglasnik.

Za morebitne dodatne informacije smo na voljo na telefonski številki: 01 432 74 00.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- redno in stimulativno plačilo
- zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo
- dolgoročno sodelovanje
- možnost osebne rasti in dodatnega usposabljanja
- mentorstvo v času uvajanja, odzivna tehnična podpora
- opravljanje izpita za viličarja
- delo v prijetnem delovnem okolju
- delo v neposredni bližini AC (neposredna bližina BTC)

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Skladiščenje in logistika je okvirno bruto: 1,395.04 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?