Deloglasnik - Prodajni inženir za industrijsko opremo v pisarni (m/ž) - Grosuplje - GIA - S d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajni inženir za industrijsko opremo v pisarni (m/ž)

Grosuplje

Rok za prijavo:

Podjetje GIA-S d.o.o. iz Grosuplja (www.giaflex.com) že več kot 25 let uspešno soustvarja in implementira rešitve na področju snovanja in dobave industrijskih sistemov in komponent tudi za najbolj zahtevne pogoje v farmaciji, živilski in procesni industriji na slovenskem trgu. Naše reference se ponašajo z izdelki vrhunskih svetovno uveljavljenih proizvajalcev in so plod naše strokovne podpore pri projektiranju in izboru sodobnih, energetsko učinkovitih rešitev.

Opis delovnega mesta

Visoka kakovost opravljenih storitev in odlične reference rezultirajo v znatno povečanem obsegu novih projektov in s tem poslovanja družbe nasploh, zato v svoje vrste vabimo kandidat-a/-ko na delovno mesto:

Prodajni inženir za industrijsko opremo v pisarni (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- podpora našim kupcem pri izboru komponent
- obdelava povpraševanj in oblikovanje ponudb
- sprejem in obdelava naročil do njihove končne realizacije
- poznavanje in predstavitev našega prodajnega asortimana
- skrb za dolgoročne odnose z našimi kupci

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- delovne izkušnje: zaželeno vsaj 1 leto s področja prodaje tehničnih rešitev, lahko tudi začetnik
- višja izobrazba tehnične smeri – elektro, strojna oz. druga, z visoko afiniteto do tehnike
- zaželeno znanje iz področja energetike, pnevmatike in industrijskih armatur
- dobro znanje angleškega ali nemškega jezika
- odlično poznavanje dela z računalniki (Windows okolje)
- vozniški izpit B – kategorije
- interes za dolgoročno zaposlitev, s talentom za prodajo
- osebno urejenost, komunikativnost in ustrezen odnos do poslovnih partnerjev in sodelavcev

Zainteresirane kandidate vabimo, da svoje izkušnje in kompetence strnjene v kratek življenjepis, pošljejo preko portala Deloglasnik.

Delovne izkušnje (v letih):

1

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev v urejenem in prijetnem okolju
- stimulativen osebni dohodek (fiksni in variabilni del)
- veliko mero samostojnosti in kreativnega dela v uspešnem in rastočem podjetju
- stalno izobraževanje in izpopolnjevanje znanj

Zaposlitev se lahko sklene za nedoločen čas po preteku preizkusne dobe.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Prodaja (Trgovina) je okvirno bruto: 1,524.44 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?