Deloglasnik - Vodja prodaje sladoleda (m/ž) - Ljubljana - Ps Invest d.o.o
Pošlji prijatelju

Vodja prodaje sladoleda (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Ps Invest d.o.o

Opis delovnega mesta

Vigò ice cream išče izkušenega vodjo gostinstva (m/ž) - oddelek prodaje sladoleda.

Opis del in nalog:
- vodenje in nadzor zaposlenih
- priprava delovnih procesov
- izvajanje usposabljanj in koordiniranje zaposlenih
- vodenje stanja in naročanje materialnih zalog in surovin
- strežba gostov

Pogoji

Pričakujemo:
- sposobnost vodenja in delovanja v kolektivu
- fleksibilnost in prilagodljivost
- samostojno delo
- komunikativnost
- nadzor nad izvajanjem nalog zaposlenih
- aktivno znanje angleškega jezika

Ustrezne kandidate vabimo k čimprejšnji prijavi preko portala Deloglasnik.

Jeziki:

Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- pogodbo za nedoločen čas, s poskusnim obdobjem
- redno plačilo
- dinamično delo
- prijetno delovno okolje v mladem kolektiv

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Turizem in gostinstvo je okvirno bruto: 1,213.56 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?