Deloglasnik - Vodja ključnih kupcev (m/ž) - Domžale - ZVIJEZDA d.o.o., Ljubljana
Pošlji prijatelju

Vodja ključnih kupcev (m/ž)

Domžale

Rok za prijavo:

  • ZVIJEZDA d.o.o., Ljubljana

Podjetje Zvijezda ima tradicijo dolgo 107 let in je vse od svoje ustanovitve sopomenka za kakovost s podpisom tradicije.

Blagovne znamke podjetja so prva izbira številnih potrošnikov, kar skozi leta potrjujejo tudi rezultati neodvisnih raziskav strokovnih agencij.

Pod Zvijezdino blagovno znamko se proizvajajo olja, margarine, majoneza, kečap in omake na osnovi majoneze. V lastno proizvodnjo spadajo tudi mazljive margarine Margo, posebna linija izdelkov funkcionalne hrane Omegol in od leta 2021 tudi linija izdelkov Planet of plants. Na tržišču Slovenije distribuira tudi mlečni asortiman podjetja Belje plus d.o.o. (ABC sirni namaz) in izdelke blagovne znamke Dijamant.

Zvijezda plus d.o.o., podjetje je del skupine Fortenova.

Opis delovnega mesta

- vodenje, organiziranje in koordiniranje dela na komercialnem področju
- pridobivanje novih strank in skrb za obstoječe poslovne partnerje
- kontaktiranje s strankami in poslovnimi partnerji
- priprava planov prodaje (mesečno, četrtletno in letno)
- konstruktivno sodelovanje na internih sestankih komerciale
- sodelovanje pri pripravi trženjskih pogodb
- sodelovanje pri kalkulaciji cen in s tem povezanih analizah
- izvajanje marketinških aktivnosti pri kupcih
- po potrebi skrb za izterjavo v plačilnem prometu
- po potrebi reševanje reklamacij
- priprava poročil in analiz s področja uspešnosti prodaje – komercialna analitika
- ostala dela po nalogu nadrejenega

Pogoji

- 4 leta izkušenj KAM v FMCG segmentu
- znanje slovenskega, angleškega in hrvaškega jezika (govorno in pisno)
- univerzitetna izobrazba ekonomske smeri ali poslovnih ved
- zaželjeno znanje SAP in SAOP
- fleksibilnost in inovativnost pri iskanju novih prodajnih poti
- samoiniciativnost in angažiranost
- samostojnost in ciljna usmerjenost
- delavnost
- zanesljivost
- močna volja do uspeha
- želja po osebnem razvoju
- samozavestno nastopanje in komuniciranje
- organiziranost

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Delovne izkušnje (v letih):

4

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (napredno), Hrvaški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- dinamično delo
- možnost osebnega in kariernega razvoja
- dodatna možnost usposabljanja in izobraževanja
- poln delovni čas

Pogodbo o zaposlitvi bomo sklenili za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Marketing, PR in mediji je okvirno bruto: 1,807.36 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?