Deloglasnik - Microsoft specialist (m/ž) - Ljubljana - Manpower d.o.o.
Pošlji prijatelju

Microsoft specialist (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Manpower d.o.o.
  • Naslov: Vilharjeva cesta 46, 1000 Ljubljana
  • Telefon: 040 487 553
  • Spletna stran: http://www.manpower.si/
  • Kontaktna oseba: Klara Letonje

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, uspešno mednarodno tehnološko podjetje, iščemo izkušenega kandidata za delovno mesto:

Microsoft specialist (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- pred-prodajne aktivnosti in identifikacije konkretnih IT rešitev za strankine potrebe
- načrtovanje in izvedba rešitev v kompleksnih informacijskih sistemih
- analiza infrastrukture in stanja obstoječih it okolij
- svetovanje pri nadgradnji in optimizaciji okolij in omrežnih storitev
- izvedba projektov - implementacija z izdelavo dokumentacije
- vzdrževanje implementiranih rešitev
- podpora strankam
- intervencije in tehnično svetovanje
- spremljanje razvoja tehnologije na svojem področju
- testiranje delovanja novih rešitev na svojem področju
- reševanje zahtevnih tehničnih vprašanj na svojem področju
- izvajanje specialističnih namestitev in pomoč z nasveti pri drugih namestitvah
- razvoj vsebin in izvajanje predavanj za interne in zunanje potrebe
- zbiranje in beleženje koristnih informacij in posebnosti ter primere neobičajnih konfiguracij
- širitev pridobljenega znanja o svojem področju drugim zaposlenim v obliki internih šolanj in predstavitev
- izvedba storitev pri strankah na domačem trgu in v tujini

Pogoji

Pričakujemo:
- izobrazbo iz področja računalništva, informatike, elektrotehnike ali druge ustrezne smeri
- 3-5 let izkušenj na enakih ali podobnih delovnih mestih
- napredna znanja in izkušnje iz področja katere izmed Microsoft tehnologij: Azure, Microsoft 365, Windows server, Exchange server, SQL server, System Center in Intune, Microsoft 365 Defender
- splošno poznavanje področij informacijske varnosti in omrežij
- pridobljene Microsoft certifikacije predstavljajo prednost
- tekoče znanje angleškega jezika
- pripravljenost za delo v tujini
- pripravljenost za učenje
- prilagodljivost, samostojnost pri delu, samoiniciativnost, zanesljivost, odgovornost, natančnost in vztrajnost

Delovne izkušnje (v letih):

3-5

Jeziki:

Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom
- hibridni način dela
- konkurenčno plačilo z vključitvijo v sistem nagrajevanja in napredovanja
- paket ugodnosti za zaposlene
- možnost stalnega izobraževanja in strokovnega izpopolnjevanja
- športne aktivnosti za zaposlene
- priložnost uveljavitve v mednarodnem, tehnološko naprednem podjetju

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Delo od doma:

Občasno

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska

Prijavite se na oglas

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
IT, telekomunikacije je okvirno bruto: 2,326.93 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?