Deloglasnik - Skladiščnik (m/ž) - Ljubljana - INOX CENTER PROIZVODNJA IN TRGOVINA D.O.O.
Pošlji prijatelju

Skladiščnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

Naša poglavitna dejavnost je trženje nerjavečih in alu materialov (pločevino, cevi, profile...), polizdelkov, sredstev za njihovo obdelavo in izdelkov uveljavljenih blagovnih znamk potrošnikom na domačem in tujem trgu. Profesionalen in pošten odnos z zaposlenimi, strankami, dobavitelji in lokalnim okoljem, strokovnost zaposlenih, visoko kakovostni izdelki in poslovne izboljšave so tisti dejavniki, ki določajo pozitiven trend rasti.

Opis delovnega mesta

V prodajnem centru v Ljubljani Iščemo skladiščnika za eno izmensko delo od 8 do 16h od ponedeljka do petka.

Opis delovnega mesta:
- skladiščenje
- razkladanje
- nakladanje blaga

Pogoji

- vestno delo
- pošten odnos do sodelavcev in strank
- zaželjen izpit za viličar, ni pa pogoj

Od kandidata pričakujemo vestno delo in pošten odnos do zaposlenih in poslovnih partnerjev.

Kaj vam ponujamo

- delo v eni izmeni, od 8h do 16h, od ponedeljka do petka
- urejeno delovno okolje

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Skladiščenje in logistika je okvirno bruto: 1,395.04 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?