Deloglasnik - Warehouse employee / Skladiščnik (m/ž) - Ajdovščina - Pipistrel d.o.o.
Pošlji prijatelju

Warehouse employee / Skladiščnik (m/ž)

Ajdovščina

Rok za prijavo:

  • Pipistrel d.o.o.

Opis delovnega mesta

O delovnem mestu:
Zaposlenec/zaposlenka v skladišču bo vključen v procese s skladiščnim, proizvodnim blagom in z deli letal, razvrščal/a bo material in blago v skladišču proizvodnje, pakiral/a material za odpremo ter imel/a stik z določenimi deli proizvodnje, skladno s postopki podjetja in poslovanja.

Vaše glavno področje delovanja?
- razkladanje in nakladanje skladiščnega ter proizvodnega blaga in letal
- urejanje in razvrščanje materiala ter blaga v skladišču proizvodnje
- pripravljanje in izdaja materiala za skladišče in proizvodnjo
- pakiranje materiala za odpremo
- opravljanje vseh pomožnih in drugih opravil v proizvodnem skladišču in v procesih proizvodnje letal
- poročanje o opravljenem delu, izdelovanje poročil za notranje in zunanje deležnike
- po potrebi nadomeščanje sodelavk in sodelavcev na podobnih in podobno zahtevnih delih
- izvajanje drugih opravil skladno z usposobljenostjo in navodili

Pogoji

Kaj pričakujemo od kandidata/kandidatke?
- izobrazba IV – VI/1 stopnja tehnične ali druge komercialne smeri
- vsaj 2. leti predhodnih izkušenj na enakih ali podobnih delih
- komunikacijske spretnosti, zmožnost dela v timu in skupini
- zaželeno je predhodno poznavanje ERP sistemov (Infor LN, SAP)
- prednost bodo imeli kandidati z pridobljenim izpitom za upravljanje viličarja
- znanje angleškega jezika (pogovorno, pisno)
- izkušnje z Microsoft Office

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program

Delovne izkušnje (v letih):

2

Jeziki:

Angleški (napredno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

Kaj ponujamo?
- zaposlitev za polni delovni čas z ocenjevalnim obdobjem
- dinamično in zanimivo timsko delo
- delo v kreativnem in ambiciozno naravnanem mednarodnem podjetju
- dostop do edinstvenega znanja, informacij na področju letalstva, stroke ter sredstva za strokovno usposabljanje
- možnost osebnega in strokovnega razvoja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Goriška

Prijavite se na oglas

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Skladiščenje in logistika je okvirno bruto: 1,395.04 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?