Deloglasnik - Skladiščnik (m/ž) - Godovič - OC IMP Klima d.o.o.
Pošlji prijatelju

Skladiščnik (m/ž)

Godovič

Rok za prijavo:

OC IMP Klima d.o.o. je vodilni razvijalec in dobavitelj proizvodov, sistemov in rešitev za izboljšano notranjo klimo prostorov. Z vizijo zagotavljanja popolnega udobja bivanja v domačem in delovnem okolju, razvija energetsko učinkovite rešitve in s tem zagotavlja dodano vrednost za naše stranke in končnega uporabnika. Ohranjanje in nadaljnji razvoj naših inovativnih proizvodov je odvisen od naših zavzetih zaposlenih, ki strastno stremijo k izboljšanju življenjskih pogojev številnih kupcev in končnih uporabnikov po vsem svetu.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabim sodelavca na delovno mesto:

Skladiščnik (m/ž).

Naloge in odgovornosti
- sprejemanje materiala na skladišče (kontrola kvalitete in količine)
- izdajanje materiala in polizdelkov v proizvodnjo
- pospravljanje in urejanje skladišča
- tehtanje, merjenje in komisioniranje blaga
- priprava in odprema pošiljk za domači in tuji trg (izvozna dokumentacija)
- prejem in evidentiranje reklamacij materiala in končnih izdelkov
- upravljanje z viličarjem in mostovnim dvigalom, nakladanje in razkladanje
- druga dela in naloge po navodilih nadrejenega

Pogoji

Zahtevana izobrazba
- V. stopnja izobrazbe

Od kandidata pričakujemo:
- dobra usposobljenost za delo z MS Office, ERP informacijski sistem
- poznavanje skladiščnih procesov
- izpit za viličarja in mostovno dvigalo je prednost
- lahko tudi začetnik

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- enoizmensko delo
- uvajanje v delovni proces
- zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo
- možnost kariernega razvoja in napredovanja v skladu z doseženimi rezultati
- zaposlitev v mednarodnem podjetju
- delo v prijetnem kolektivu in okolju
- vplačevanje v dodatno pokojninsko zavarovanje

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Goriška

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Skladiščenje in logistika je okvirno bruto: 1,395.04 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?