Deloglasnik - Proizvodni delavec (m/ž) - Godovič - OC IMP Klima d.o.o.
Pošlji prijatelju

Proizvodni delavec (m/ž)

Godovič

Rok za prijavo:

OC IMP Klima d.o.o. je vodilni razvijalec in dobavitelj proizvodov, sistemov in rešitev za izboljšano notranjo klimo prostorov. Z vizijo zagotavljanja popolnega udobja bivanja v domačem in delovnem okolju, razvija energetsko učinkovite rešitve in s tem zagotavlja dodano vrednost za naše stranke in končnega uporabnika. Ohranjanje in nadaljnji razvoj naših inovativnih proizvodov je odvisen od naših zavzetih zaposlenih, ki strastno stremijo k izboljšanju življenjskih pogojev številnih kupcev in končnih uporabnikov po vsem svetu.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabim sodelavca na delovno mesto:

Proizvodni delavec (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- opravljanje proizvodnih in montažnih del (sestavljanje elementov)
- opravljanje internega transporta
- pakiranje
- urejanje delovnega okolja

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- ročne spretnosti, fizično moč
- pripravljenost in motivacijo za delo, fleksibilnost, zavzetost, učinkovitost
- zaželena je izobrazba tehnične smeri, ni pa pogoj
- dobrodošle izkušnje pri delu z ročnim orodjem in stroji, ni pa pogoj

Kaj vam ponujamo

- enoizmensko delo od 6h-14h
- uvajanje v delovni proces
- zaposlitev za določen čas enega leta z možnostjo podaljšanja
- zaposlitev v mednarodnem podjetju
- delo v prijetnem kolektivu in okolju
- vplačevanje v dodatno pokojninsko zavarovanje
- brezplačni topli napitki

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Goriška

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve je okvirno bruto: 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?