Deloglasnik - Avtoklepar (m/ž) - Ljubljana - Summit avto, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Avtoklepar (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Summit avto, d.o.o.

Opis delovnega mesta

Iščemo nove sodelavce, ki bodo s svojim znanjem in izkušnjami še obogatili naš tim ter pripomogli k uresničitvi naših ciljev.

Zaradi povečanega obsega dela v avtokleparski delavnici v kolektiv vabimo novega sodelavca (m/ž) za delovno mesto:

Avtoklepar (m/ž).

Vaše delo bo obsegalo:
- demontažo in montažo kleparskih nadomestnih delov
- popravila poškodb na vozilih
- odpravo poškodb z zamenjavo nadomestnih delov
- delo na ravnalni mizi
- demontažo in montažo dodatne opreme

Delovno mesto je v Ljubljani in ga lahko nastopite takoj.

Pogoji

Od vas pričakujemo:
- samostojno in natančno ter odgovorno opravljanje avtokleparskih del po navodilih nadrejenega
- poznavanje avtokleparske stroke in postopkov sanacij vozil (samostojna demontaža in montaža vozila, poznavanje tehnik škodnih - popravil, obvladovanje merilnih sistemov in dela na ravnalni mizi)
- ročne spretnosti, delo z ročnimi, specialnimi, pnevmatskimi in električnimi orodji
- zaželena zaključena srednja strokovna šola smer avtoklepar
- vsaj 1 leto delovnih izkušenj
- natančnost, vestnost, sposobnost presoje in odločitev
- vozniški izpit B-kategorije
- pasivno znanje angleškega jezika
- osnovno računalniško znanje

Delovne izkušnje (v letih):

1

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

- zaposlitev v uglednem podjetju, ki je del mednarodne korporacije
- stabilno in varno delovno okolje
- redno plačilo, sestavljeno iz osnovnega in variabilnega dela
- plačilo dopolnilnega in nezgodnega zavarovanja
- letno nagrado za uspešnost
- možnost dodatnega izobraževanja
- delo v prijetnem in klimatiziranem okolju
- zagotavljanje športnih aktivnosti in svežega sadja
- organizirano prehrano v podjetju
- delovno orodje za zagotavljanje popravil po modernih in naprednih standardih
- zaposlitev za nedoločen čas, s poskusno dobo

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Strojništvo in ladjedelništvo je okvirno bruto: 1,548.11 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?