Deloglasnik - Voznik tovornega vozila (m/ž) - Dob pri Domžalah - ROLTEK d.o.o.
Pošlji prijatelju

Voznik tovornega vozila (m/ž)

Dob pri Domžalah

Rok za prijavo:

Podjetje ROLTEK vodilni proizvajalec senčil v Sloveniji, išče zanesljivega šoferja za kombi, ki bo razvažal naše kakovostne izdelke.

Če ste ambiciozni, odgovorni in iščete stabilno zaposlitev v uspešnem podjetju, ste pravi kandidat za nas!

Lepo vabljeni h prijavi.

Kraj dela: Dob pri Domžalah

Naloge in opis delovnega mesta:

  • Razvažanje ROLTEK izdelkov od ponedeljka do petka v enoizmenskem delovnem času iz skladišča ROLTEK Dob
  • Razvažanje in razkladanje blaga po Sloveniji, občasno tudi v Avstrijo in na Hrvaško
  • Uporaba udobnih in visokokakovostnih vozil in kombijev Marcedes-Benz
  • Pomoč pri nakladanju blaga
  • Sodelovanje s skladiščniki za uspešno organizacijo in izvedbo dostav
  • Preverjanje kompletnosti blaga s spremno dokumentacijo
  • Obdelovanje in kontroliranje dokumentacije
  • Vikendi so prosti, kat omogoča uravnoteženo delovno-življenjsko ravnotežje

Idealen kandidat:

  • Izkušnje v vožnji kombija (vsaj 2 leti)
  • Vozniški izpit za B kategorijo
  • Dobra fizična kondicija
  • Znanje slovenskega jezika
  • Profesionalnost in sposobnost za delo s strankami – nekonfliktnost in prijaznost
  • Zanesljivost, natančnost in odgovornost pri izvajanju nalog
  • Komunikativnost in prijaznost pri sodelovanju s strankami in skladiščniki
  • Poznavanje cestnega prometa v Sloveniji in Avstriji
  • Poznavanje osnovnih mehanjskih veščin za manjša popravila
  • Potrdilo o nekaznovanosti – kandidat ne sme biti pravnomočno obsojen zaradi kaznivega dejanja zoper varnost javnega prometa

Nudimo:

  • Možnost zaposlitve takoj
  • Začetno uvajanje v delovni proces
  • Enoizmensko delo za polni delovni čas (pon - pet)
  • Urejeno delovno okolje in pozitiven kolektiv
  • Stavilno zaposlitev v uglednem podjetju z dolgoletno tradicijo
  • Delo v prijetnem delovnem okolju z vrhunsko ekipo
  • Udobna vozila in orodja za uspešno opravljanje dela
  • Možnost dodatnega izobraževanja in pridobivanje novih veščin
  • Redno in stimulativno plačilo za opravljeno delo

Hitrejše prijave imajo prednost, zato vas vabimo h takojšnji prijavi.

Vaše prijave pričakujemo preko povezave za prijavo.

CENIMO PRIPADNOST, ZAVZETOST IN SMO CILJNO USMERJENI.

ROLTEK d.o.o. rolete-rolo vrata, Želodnik 19, 1233 DOB pri Domžalah

Prijavite se na oglas

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Promet, prevoz, pomorstvo je okvirno bruto: 1,395.04 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?