Deloglasnik - Asistent v marketingu (m/ž) - Domžale - DEMAR, računalniške storitve, d.o.o., TRZIN
Pošlji prijatelju

Asistent v marketingu (m/ž)

Domžale

Rok za prijavo:

Opis delovnega mesta

Uspešno podjetje Demar d.o.o. v svojo ekipo vabi zagnano osebo z pozitivno energijo, ki ne išče samo zaposlitev ampak predvsem pravo priložnost.

Osnovne delovne naloge:
- administrativna opravila
- urejanje profilov strank/partnerjev
- vodenje FB profilov podjetja
- pomoč pri trženjskih aktivnostih podjetja
- priprava oglaševalskih vsebin podjetja
- vodenje evidenc podjetja (stranke, projekti, terjatve itd.)
- skrbnik strank podjetja

Pogoji

Izobrazba:
- visokošolska 1.stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd.

Od kandidata pričakujemo:
- odgovoren pristop do dela
- poznavanje in obvladovanje programskega okolja MS Office
- poznavanje interneta kot medija
- dobre komunikacijske veščine (pisno, preko telefona in v živo)
- organizacijske sposobnosti
- samoiniciativnost
- natančnost
- multifunkcionalnost
- prednost, vendar ne pogoj, so prodajna naravnanost
- izkušnje z osnovnim urejanjem spletnih strani in poznavanje Canve
- poznavanje namiznega tenisa (za igro med odmori)

Pri izbiri bomo dali največji poudarek vaši želji po učenju in dokazovanju, motiviranosti in osebnostnim/človeškim lastnostim. Iščemo samoiniciativno in motivirano osebo z željo po dokazovanju.

Strokovna izobrazba:

VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

- delo za določen čas 1 leto, z 3-mesečnim poskusnim obdobjem, z možnostjo redne zaposlitve (v primeru obojestranskega zadovoljstva)
- korektno redno plačilo z nagradami za uspešno opravljeno delo
- urejeno delovno okolje
- dodatna izobraževanja
- možnost napredovanja
- delovnik med tednom 8-16h
- podjetje se nahaja na dostopni lokaciji z zagotovljenim parkirnim mestom neposredno pred poslovno stavbo
- veliko izkušenj, novega znanja in povezan dobro uigran team sodelavcev

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Marketing, PR in mediji je okvirno bruto: 1,807.36 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?