Deloglasnik - Upravljalec strojev (m/ž) - Lendava - MANAGEMENT CENTER, poslovne in druge storitve, trgovina ter najem, d.o.o., LENDAVA - LENDVA
Pošlji prijatelju

Upravljalec strojev (m/ž)

Lendava

Rok za prijavo:

  • MANAGEMENT CENTER, poslovne in druge storitve, trgovina ter najem, d.o.o., LENDAVA - LENDVA
  • Telefon: 031 334 141

Smo podjetje, ki se ukvarja z manjšimi zemeljskimi deli, kot so izkopi za vodovode, elektrovode, odtoke, izkope temeljev za zgradbe, prizidke, izkopi za čistilne naprave, urejanje dvorišč. Zaradi povečevanja povpraševanja po naših storitvah, iščemo novega sodelavca, na delovnem mestu upravljalec strojev.

Opis delovnega mesta

- delo s stroji (mini bager, nakladalec, žaba)
- izvedba ročnih in strojnih izkopov
- lažja fizična dela
- skrb za ustrezno vzdrževanje in čistočo delovnih strojev
- vodenje potrebne evidence o izvršenem delu

Pogoji

- pričakujemo odgovornost do dela in zanesljivost
- prednost: spretnosti pri različnih gradbenih delih

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Vozniško dovoljenje:

B, F

Kaj vam ponujamo

- trajanje zaposlitve: določen čas, 12 mesecev
- zaposlitev je za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
- poskusno delo: 3 mesece
- delovni čas: 40 ur/teden
- urnik dela: dopoldan
- nudimo prijetno timsko delo
- delovne izkušnje niso potrebne, so pa zaželjene
- zaželjene so prijave obeh spolov

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Pomurska

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Proizvodnja in obrtne storitve je okvirno bruto: 1,411.50 EUR.

Želite izvedeti, kakšna je plača za željeno delovno mesto glede na vaše kvalifikacije?