Deloglasnik - Vodja servisa gradbene mehanizacije in delovnih strojev v mednarodnem podjetju (m/ž) - Ljubljana - Trescon d.o.o.

Vodja servisa gradbene mehanizacije in delovnih strojev v mednarodnem podjetju (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Trescon d.o.o.

Specializirana trgovina in servis z dolgoletno tradicijo, okolica Ljubljane.

Ste izkušeni vodja servisa mehanizacije, ste relativno zadovoljni (saj idealne službe itak ni:)), pa bi vas k razmisleku o menjavi delodajalca vseeno pritegnil nov delovni izziv: pripraviti servisni oddelek na to, da boste s ponosom lahko rekli, da pri vas prvi stroj proda prodajalec, vse ostale pa servis. Vas in vaš team namreč odlikuje transparentnost, posluh za stranko, strokovnost in resnična skrb in razumevanje strankinega posla ter specifične situacije. To stranke nagradijo.

Delovno mesto sodi v vodstvo podjetja. V ta izziv je vključena pričakovana rast prometa in teama ter selitev na novo lokacijo, ki jo boste imeli možnost še pred izgradnjo sooblikovati, če se kmalu pridružite. Poslanstvo delovnega mesta je torej dvig ugleda, tako servisne dejavnosti, kot podjetja samega, na nivo, ki ga odražajo blagovne znamke strojev, ki jih zastopate.

5802 - Vodja servisa gradbene mehanizacije in delovnih strojev v mednarodnem podjetju (m/ž)

Vaše naloge in odgovornosti:

  • Odgovornost za načrtovanje in kontrolo nad celotno izvedbo servisne dejavnosti, ki predstavlja 25% prometa
  • Odgovornost za budžet servisa, kar pomeni za prihodke in stroške – s tem vam je dana priložnost za lepo karierno napredovanje
  • Oblikovanje okolja, kjer bo vel strokovni in teamski duh, z veliko mero deljenja znanja, soodgovornosti, delavnosti in sodelovanja 8 članskega teama
  • Oblikovanje in sodelovanje pri grajenju ekipe, ki se bo s časom povečala
  • Oblikovanje in izvedba pravil za sodelovanje s strankami predvsem na rednem in preventivnem vzdrževanju, kar je vzvod za povečanje dobičkonosnosti
  • Učinkovito urejanje in izboljšave na področju razporejanja sodelavcev in čim boljšega upoštevanja želja strank pri okvarah in težavah ter oblikovanje ustreznih reakcijskih časov
  • Učinkovita uporaba sodobnih aplikacij in podatkov za analizo trenutne situacije in možnih procesnih izboljšav oz vzpostavitev le-tega v podjetju
  • Komunikacija z glavnimi strankami z namenom iskanja priložnosti za razširitev storitev in izboljšanje pogojev
  • Dvig nivoja komunikacije celotnega oddelka in podjetja, saj je to ključ do dobrih odnosov in rasti posla
  • Sodelovanje z vodjem prodaje
  • Tesno sodelovanje oz prevzem področja rezervnih delov oz dela nabave
  • Spremljanje članov teama na terenskih servisih z namenom poznavanja situacije na terenu in spoznavanja sodelavcev
  • Glede na to, da pričakujemo, da prihajate iz segmenta servisne dejavnosti in ste bili verjetno sam strokovnjak, sodelovanje v strokovno najzahtevnejših operacijah

Česa bomo veseli, če prinesete s seboj:

  • 3-5 letne izkušnje vodenja teama oddelka, v idealnem primeru servisa gradbene, kmetijske, gozdarske mehanizacije ali transportnih vozil
  • Tehnično izobrazbo z dodatkom ekonomske, elektro, mehatronika ali strojna
  • Pripravljenost na delo v kolektivu, ki je del mednarodne skupine in ima stvari urejene oz je tuje prakse zaželeno prenašati tudi v naše okolje
  • Zaradi občasne komunikacije s tujino – dobro znanje angleščine
  • Navdušenje nad spremembami in moč za udejanjanje korakov sprememb v praksi
  • Voljo in veselje ukvarjanja z ljudmi in kreiranje takega delovnega okolja, da bo kar najboljše za vse vpletene
  • Izpit za ravnanje in vožnjo mehanizacije
  • Visoko stopnjo proaktivnosti in samoiniciativnosti ter sposobnost samostojnega odločanja
  • Odlične komunikacijske in vodstvene sposobnosti
  • Organizacijsko in analitično razmišljanje
  • Močna motivacija za doseganje rezultatov in odločnost za izpolnitev načrta

Vemo, da načeloma ne iščete nove službe, morda pa bi veljalo opraviti kak brez obveznostni pogovor oz. kratek klic na 041 786 828.

Veseli pa bomo vašega življenjepisa ali enostavno kratkega maila s kodo d.m. 5802. Vse skupaj pošljite preko portala Deloglasnik.

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Ekonomija, finance in računovodstvo je okvirno bruto: 1,930.36 EUR.