Deloglasnik - Sirupar (m/ž) - Mirna - WORKFORCE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Sirupar (m/ž)

Mirna

Rok za prijavo:

  • WORKFORCE d.o.o.

Smo regionalno podjetje za upravljanje človeških virov, ki deluje v državah regije Adria – v Sloveniji, Srbiji, Bosni in Hercegovini, Hrvaški, Črni gori, Makedoniji in Albaniji. Imamo več kot dvajset let izkušenj. Dnevno poslujemo z več kot 1.000 strankami in 12.000 poslovnimi partnerji.

Nudimo storitve po meri za zaposlovalce in iskalce zaposlitve. Poiščemo enega ali več sodelavcev. Izvajamo prilagojeno ali trajno zaposlovanje, upravljamo s človeškimi viri, nudimo pravno podporo, podporo pri obračunu plač in zagotavljanju skladnosti poslovanja.

Iskalcem zaposlitve pomagamo načrtovati poklicno pot in poiskati najbolj ustrezno zaposlitev.

Naš cilj je pomagati pri rasti poslovanja in poklicni rasti.

Opis delovnega mesta

Naš naročnik je podjetje, ki se ukvarja z živilsko industrijo, v svoje vrste vabi izkušeno in zanesljivo osebo, ki se bo po opravljenem selekcijskem postopku zaposlila na delovno mesto Sirupar (m/ž).

Si želite nadaljevati svojo karierno pot v stabilnem podjetju, pričakujemo vašo prijavo!

Vaše delo bo obsegalo:
- izdelovanje izdelkov na osnovi specifikacije, delovnega naloga in določenega tehnološkega postopka
- vodenje potrebnih evidenc v zvezi z izdelavo končnih izdelkov
- sodelovanje pri pripravi surovin, ki so potrebne za izdelavo izdelkov
- obveščanje nadrejenega pri vsaki opaženi spremembi tekom procesa izdelave izdelkov
- obveščanje nadrejenega o strojelomu in razlitju
- vodenje ustreznih evidenc
- izvajanje ustreznega čiščenja in dezinfekcijo opreme in naprav, ki jih uporablja pri svojem delu, v skladu z navodili
- izvajanje lastnega strokovnega izpopolnjevanja
- opravljanje drugih nalog v skladu z usposobljenostjo delavca in navodilih delodajalca

- končano V. stopnjo izobrazbe elektro, strojne ali druge ustrezne smeri
- samostojnost, strokovnost in sposobnost timskega dela
- osnovni nivo računalniškega znanja Word, Excel, internet, e-pošta
- zaželeno eno leto delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu

Dodatne informacije na telefonski številki 065 556 997 - Nina Sonc.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Kaj vam ponujamo

- dolgoročno sodelovanje
- delo v dinamičnem podjetju
- delo na linijah, ki sledijo svetovnim trendom
- urejeno delovno okolje s stalnim izboljševanjem delovnih pogojev
- vključitev v dodatno pokojninsko zavarovanje

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Elektrotehnika je okvirno bruto: 1,624.10 EUR.