Deloglasnik - Koordinator projektov v marketingu (m/ž) - Cerknica - Alpod d.o.o.
Pošlji prijatelju

Koordinator projektov v marketingu (m/ž)

Cerknica

Rok za prijavo:

  • Alpod d.o.o.

Podjetje je največji distributer lesenih talnih oblog v JV Evropi. Prodajni program obsega masivne gotove parkete - že lakirane in surove, dvoslojne gotove parkete, troslojne gotove parkete in večslojne gotove parkete, lesene zunanje talne obloge, lesene zunanje in notranje stenske obloge, gotovo lakirano pluto, vinil in linolej talne obloge v ploščah ter vse vrste zaključnih letev, profilov, podlog in drugih materialov potrebnih za vgradnjo talnih oblog.

Poleg Slovenije s svojimi podjetji v tujini oskrbujemo tudi naše partnerje na trgih v Evropi in drugod po svetu.

Opis delovnega mesta

- koordinacija marketinških projektov
- načrtovanje in pisanje marketinških besedil
- načrtovanje in koordinacija aktivnosti zunanjih izvajalcev
- osnovna analitika

Pogoji

Kaj pričakujemo:
- izkušnje z vodenjem celostnih marketinških projektov
- izkušnje z digitalnim marketingom
- ustvarjanje vsebin (pisanje marketinških besedil, snemanje videov)
- dobra digitalna pismenost
- govorna in pisna komunikacija v slovenskem in angleškem jeziku

Pričakujemo:
- V. ali VI. stopnja izobrazbe
- vsaj 3-letne izkušnje na področju marketinga s priloženimi referencami
- aktivno znanje angleškega in hrvaškega jezika

Druga pričakovanja in kompetence:
- analitičnost
- proaktivnost in ciljna orientiranost

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno), Hrvaški (napredno)

Kaj vam ponujamo

Kaj nudimo:
- redno zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim obdobjem
- delo v hitro rastočem podjetju v prijetnem kolektivu
- delovno mesto je na voljo takoj

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Administrativni poklici je okvirno bruto: 1,477.14 EUR.