Deloglasnik - Administrator - tajnik (m/ž) - Destrnik - Pravna pisarna Simeonov, Bojan Simeonov mag. prav. s.p.
Pošlji prijatelju

Administrator - tajnik (m/ž)

Destrnik

Rok za prijavo:

  • Pravna pisarna Simeonov, Bojan Simeonov mag. prav. s.p.
  • Telefon: 031 379 073

Pravna pisarna Simeonov, Bojan Simeonov mag. prav. s.p. je poslovno odlično, zanesljivo ter rastoče podjetje, z odlično vizijo in jasno predvidenim razvojem ter širokimi referencami. Delujemo na področju pravnih storitev za gospodarske družbe.

Opis delovnega mesta

Iščemo sodelavko/ca za tajniško - administrativna opravila.

Opravila predvidevajo:
- urejanje in oblikovanje dokumentov
- vodenje evidenc
- organizacijske zadeve
- telefonska in elektronska komunikacija s strankami
- spremljanje strank
- druga opravila po navodilu direktorja

Pogoji

Znanja in veščine:
- izobrazba V. Stopnje (srednja), ali VI/1. ali VI/2, VII. stopnje oz. prva ali druga bolonjska stopnja katerekoli smeri
- poznavanje dela z računalnikom (programi Word, Excell, Powerpoint, delo s programom vodenja strank CRM)
- vozniški izpit B-kategorije
- pravilno znanje slovenskega jezika

Pričakujemo vestnost, skrbnost, poštenost, kreativnost, zelo dobre komunikacijske veščine.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Slovenski (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point

Nudimo dolgoročno zaposlitev v poštenem, spoštljivem okolju, v ugledni dejavnosti s stabilnostjo in varnostjo, možnost razvoja, del delovnih opravil lahko po dogovoru poteka od doma, dobro plačilo z možnostjo napredovanja in finančne rasti. Področje dejavnosti na katerem delujemo predstavlja t.i. varna področja, ki niso izpostavljena vplivu gospodarskih kriz oz. so temu izpostavljena najmanj, zato predstavlja varno zaposlitev.

Delo se opravlja v novo urejeni, prijetni in moderni pisarni v Mariboru, manjši del delovnih opravil pa lahko poteka od doma. Začetek dela takoj oziroma po dogovoru.

Ob začetku dela nudimo strokovno uvajanje v delovne procese.

Predvideno je nagrajevanje delovne uspešnosti.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Podravska

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Pravo je okvirno bruto: 1,767.90 EUR.