Deloglasnik - Prodajalec novih vozil (m/ž) - Izola - Center Jereb d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajalec novih vozil (m/ž)

Izola

Rok za prijavo:

  • Center Jereb d.o.o.
  • Telefon: 041 453 795

Smo podjetje z 28 letno tradicijo, ki posluje na področju prodaje in servisiranja novih in rabljenih vozil. Smo pooblaščeni prodajalec in serviser priznanih avtomobilskih znamk Toyota, Lexus, Seat, Cupra in Kia. Poslovanje temelji na pozornosti do kupca, zato smo osvojili 10 zaporednih nagrad za najvišje zadovoljstvo kupcev v Sloveniji.

Opis delovnega mesta

- sprejem strank, svetovanje, pripravljanje ponudb ter pridobivanje zahtevanih informacij za prodajo, sklepanje pogodb o nakupu vozila
- priprava dokumentacije za prodajo in ostale storitve
- priprava vozila za razstavni prostor in predajo strankam, objava vozila na spletu na določeni platformi
- izvajanje aktivnosti za pridobivanje novih strank
- skrb za obstoječe stranke in obveščanje strank o novostih

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:
- da ste urejeni, komunikativni in imate strast do prodaje
- vas veseli delo s strankami
- sprejemate delo v kolektivu
- da imate željo po novih znanjih in izobraževanju
- da imate vsaj V stopnje izobrazbe
- da imate vozniško dovoljenje B kategorije
- da obvladate Microsoft Office orodja in ste elektronsko pismeni

Če ste v opisu delovnega mesta prepoznali delo, ki vas veseli in vam to predstavlja izziv, ter želite postati del kolektiva, ki svoje delo opravlja s strastjo, vas vabimo da pošljite svojo prijavo z življenjepisom preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- ponujamo stimulativno nagrajevanje
- odlično priložnost za strokovno, karierno in osebno rast
- zagotavljamo nova znanja in izkušnje
- omogočamo delo v urejenem in strokovnem kolektivu
- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Hitra prijava

PRIMERJAJTE SVOJO PLAČO

Povprečna plača v kategoriji
Administrativni poklici je okvirno bruto: 1,477.14 EUR.