Deloglasnik - Vzdrževalec (m/ž) - Srpenica - TKK Proizvodnja kemičnih izdelkov d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vzdrževalec (m/ž)

Srpenica

Rok za prijavo:

Skupina TKK Proizvodnja kemičnih izdelkov d.o.o. je aktivna na področju gradbene kemije v več kot šestdesetih državah po svetu. S svojimi hčerinskimi podjetji na Hrvaškem, v Bosni in Hercegovini, Srbiji, Bolgariji in Rusiji je vodilno ime v Jugovzhodni Evropi na področju proizvodnje tesnilnih mas, poliuretanskih pen, lepil in kemijskih dodatkov v gradbeni industriji. V 70 letni tradiciji si je podjetje pridobilo ugled proizvajalca visokokakovostnih izdelkov, kar nazorno potrjuje stalna rast prihodkov podjetja.

Opis delovnega mesta

TKK d.o.o., ki se uvršča med svetovne proizvajalce visokokvalitetnih izdelkov gradbene kemije vabi k sodelovanju nove sodelavce na delovnem mestu:
Vzdrževalec (m/ž).

Opis delovnega mesta:
- izvajanje vzdrževalnih del na strojih/linijah v procesni industriji v skladu z navodili proizvajalcev strojev
- izvajanje nastavitev in menjava strojnih delov
- sodelovanje pri planiranih in neplaniranih posegih ter odpravi napak na opremi in sistemih
- sodelovanje pri zagonih in kvalifikacijah novih in obstoječih strojev, linij in naprav
- izvajanje rednih in preventivnih vzdrževalnih del ter remontov na strojih in napravah
- vodenje raznih evidenc materiala, servisa
- iskanje rešitev za bolj optimalno delovanje strojev, linij in naprav
- poznavanje in izvajanje zahtevnih del struženja, brušenja, rezkanja
- svetovanje in poučevanje delavcev v proizvodnji

Lokacija dela: TKK d.o.o. - sedež podjetja, Srpenica, Bovec.

- najmanj V. stopnja izobrazbe strojne smeri - strojni tehnik
- izkušnje in znanja iz strojništva in mehatronike
- poznavaje tehnologije vzdrževanj - najmanj 3 leta delovnih izkušenj na področju vzdrževanja strojev
- vozniški izpit B kategorije in lasten prevoz
- poznavanje računalniškega okolja Windows
- zanesljivost, samostojnost pri delu, odgovornost, natančnost, redoljubnost, odzivnost, vestnost, sposobnost dobre organizacije, komunikativnost in - sposobnost dela v timu

Vloge za zaposlitev pričakujemo preko linka za prijavo ali po pošti na naslov:
TKK d.o.o., Srpenica 1, 5224 Srpenica.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

3

Vozniško dovoljenje:

B

- redno zaposlitev v prijetnem kolektivu in uspešnem podjetju,
- možnost sodelovanja v mednarodni skupini vzdrževalcev v okviru matičnega podjetja v Belgiji
- dinamično delo v treh izmenah
- urejene delovne pogoje, redno in stimulativno plačilo
- možni dodatki na uspešnost (poln regres, 13. plača)
- možnost ugodnega koriščenja počitniških objektov podjetja
- določen čas, 12 mesecev

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije