Deloglasnik - Vzdrževalec - električar (m/ž) - Škofja Loka - DIFA, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vzdrževalec - električar (m/ž)

Škofja Loka

Rok za prijavo:

  • DIFA, d.o.o.

DIFA d.o.o. je hitro razvijajoče se družinsko proizvodno podjetje, ustanovljeno leta 1990 kot naslednik obrtne dejavnosti iz leta 1967. Osnovna dejavnost podjetja je tlačno litje in obdelava ulitkov iz cinkovih in aluminijevih zlitin za potrebe avtomobilske industrije.

Opis delovnega mesta

- diagnosticiranje in odpravljanje električnih okvar
- izdelava in popravilo električnih inštalacij
- kurativno in preventivno vzdrževanje strojev in naprav
- sodelovanje s tehnično podporo iz tujine
- sodelovanje pri projektih

- V ali VI stopnja izobrazbe elektro smeri, lahko je tudi III. in IV., a so pogoj izkušnje najmanj dve leti na podobnem področju
- aktivno znanje angleškega ali nemškega jezika
- delovne izkušnje na primerljivem področju
- zmožnost timskega dela
- delavnost, natančnost, fleksibilnost in odgovornost

Vaše prijave pričakujemo preko linka za prijavo.

Za več informacij pokličite na 045 020 114.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (napredno), Nemški (napredno)

- delo v dinamičnem delovnem okolju, polnem novih izzivov, z možnostjo stalnega strokovnega izobraževanja in izpopolnjevanja
- nudimo zaposlitev za določen čas enega leta s poskusno dobo 3 mesece, možnost podaljšanja za nedoločen čas
- delo v mladem kolektivu in stimulativno plačilo

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije